reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plany dot. powrotu do pracy

Ja na razie mam szczytny plan chodzenia na zajęcia na uczelni i utrzymania dorywczej pracy, jaką jest sprzątanie w ośrodku zdrowiu i masaż (jestem instruktorem odnowy biologicznej i jeszcze się dokształcam jako fizjoterapeutka).
Całe szczęście już jutro idę ostatni raz na praktyki gdzie naprawdę ciężko pracuję, w pon zdaję indeks i mam wakacje :)
Zajęcia zaczną mi się w październiku więc przez resztę wakacji nabiorę sił na dźwiganie brzuszka. Poza tym myślę, że wszystko zależy jak będę się zgrabnie poruszać, czy dużo przytyję i czy maleństwo da mi w kość będąc u mamusi pod serduszkiem. Na razie jestem jak na skrzydłach :D

babyboom doda ci skrzyyydeł!!!
 
reklama
Ja mam na razie mam wakacje (wypada akurat do końca pierwszego trymestru), potem wracam do pracy, chciałabym douczyć do końca I semestru. A potem L-4, macierzyński i wychowawczy tak, aby do roczku być z dzieckiem. A dalej to zobaczymy...
 
Do góry