reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PŁEĆ DZIECKA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
my dla pierwszego dziecka wybieralismy imie w ten sposob: przejrzalam ksiazeczke z imionami i wypialam kilka ktore mi sie podobaja, potem lista zajal sie tata dziecka i po selekcji zostaly dwa imiona; z jednego zrezygnowalismy bo w niedalekiej rodzinie juz takie bylo i tak zostal michal; teraz na 90% ma byc chlopiec (na usg bylo widac :) ) i pewnie skorzystamy jednak z tego drugiego imienia: damian; ale jak bedzie dziewczynka to bedziemy myslec :)
 
reklama
@idzia
juz bylo widac ??? o rany strasznie szybko :)

Dziewczyny z tymi urzędami faktycznie tak jest!!! Moi rodzice ustalili, że moja siostra będzie Marta Katarzyna, ale tata w usc sie pomylił i podał Kasie jako pierwsze imie. I tak moja siostra chodź ma już 22lata w szkole i dla znajomych była zawsze Kasia, a w domu Marta. Na początku było troche z tym kłopotu, gdy siostra poszła do przedszkola :)
 
kosmi pisze:
@idzia
juz bylo widac ??? o rany strasznie szybko :)

udalo sie :) maluch sie extra ustawil odpowiednia czescia ciala - mam nawet zdjecie :) jak bede miala czas to zeskanuje i pokaze ;)
oczywiscie zawsze istnieje jakies prawdopodobienstwo bledu i liczymy sie z tym :)
 
Ja już nie moge sie doczekac, zeby sie dowiedziec czy to bedzie chlopczyk czy dziewczynka. Tak bardzo chce chlopczyka! U mnie w rodzinie tez tatus sie pomylil, moja siosrta miala byc Justyna a jest Malgorzata - mama do dzis nie wie jak moglo mu sie pomylic! :D
 
Hej dziewczyny!
Przy wyborze imienia dla Wiktorii razem z mężem byliśmy zgodni i tak się złożyło, że razem też ją zarejestrowaliśmy. Wiwi byla chora w szpitalu, ja wyszłam wcześniej, więc nic nie stalo na przeszkodzie żeby do usc udać się razem.
Teraz też jesteśmy zgodni co do imienia dziewczynki, natomiast przy chłopczyku podoba nam się imię Gabriel (ale nie wymyśliłam jeszcze ładnego skrótu), a mnie oprócz tego podoba się jeszcze Julian (mąż narazie nic nie mówi). Zobaczymy.
 
Jak już pisałam w innym wątku, u mnie nadal jest Ono. Może na następnej wizycie Pani doktor będzie bardziej chętna do wyrażenia swoich opinii.
 
Trzeba ciut ożywić ten wątek!
Imiona mieliśmy ustalone zaraz po slubie, czyli 1,5 roku temu:). Mateusz i Małgorzata. Imię męskie pozostało aktualne i maleństwo ON będzie tak się nazywać:) Natomiast teraz z imion żeńskich to podoba mi sie Marysia i Ola. Co to będzie w kwietniu:)Boję się myśleć ile razy jeszcze mi sie odwidzi. A imię trzeba dać raz i nie można go zmienić gdy mi się odwidzi:)Buźkuję!
 
Jak już pisałam dziewczynka będzie Gabrysia nic tu sie nie zmieniło i chyba już nie zmieni bo strasznie mi się podoba, a co do chłopczyka to mi się zmienia jak w kalejdoskopie hehe i nie mam pojęcia - jak już coś wymyśle to zaraz mi się zaczyna kojażyć to imie z jakąś konkretną osobą, którą np znam i d... musze szukać dalej ;D
 
Zgadza się, ja też kojarzę osoby z danymi imionami. Dlatego miała być Małgosia-wszystkie Gosie, które znam to dobre dziewczyny. Ale nie można się tym sugerować, bo to geny i przeważnie my decydujemy o osobowościach naszego dziecka. A Matuszków wogóle nie znam. Ale w książce imion stało napisane w superlatywach:)
Z innej beczki. Wszyscy mi mówią, ze ślicznie wyglądam i będzie chłopak. No nie wiem, po tym jak mnie dzisiaj dopadła trzesiawka głodowa po wizycie u lekarza i musiałam szybko kupić drożdzówkę i ją zjeść w samochodzie, to..... już sama nie wiem:) Zresztą jak już pisałam gdzieś, moja siostra pięknie wyglądała do końca i jest dziewucha:)
Buziaczki!
 
reklama
Hej :) Jak jeszcze nie bylam w ciazy, to myslalam, ze nie bede chciala znac plci bobasa przed porodem, ze bede wolala niespodzianke. Teraz natomiast umieram z ciekawosci i nie moge sie juz doczekac, kiedy wreszcie cos na tym usg bedzie juz widac w tym temacie. Marzy mi sie dziewczynka i wtedy bedzie na pewno Maja, a co do opcji chlopczyk to pomysly mi sie zmienaiaja z tygodnia na tydzien :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry