reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć - intuicja....a na imię dostanie....

reklama
Ja miałam tak silne przeczucie, że będzie chłopiec, że wybrałam juz imię i dałabym sobie obciąć za to rękę. Okazało się jednak, iż ma się ona nijak do rzeczywistości:))))))))
 
mój mąż się na pewno nie zgodzi, ale mnie się marzy:
Staś,
Antosia,
Haneczka,
może Marianna??

a w ogóle to nie mamy żadnego parcia na którąś z płci, wiecie?? mąż się kiedyś śmiał, że zrobimy sobie córcie, to cały obowiązek wychowania spadnie na mnie :-D
jakże się myli! jako "córcia" wiem, że to Tatuś jest najukochańszy na całym świecie :tak::tak::tak::tak:
 
A my nie mamy pomysłów na imiona... A dziwne, bo od dawna mieliśmy wybrane imiona. od wielu wielu lat podobało nam się imię Natalia, ale teraz na podwórku są same dziewczynki Natalie i Zuzy więc odpadają, a dla chłopca kiedyś był Leon lub Tymek :> ale nie wiedzieć czemu też nam się odmieniło. Najciekawsze, że kiedyś z nudów oglądaliśmy kalendarz z imionami i wybieraliśmy sobie "dla żartów".
Teraz "żarty" się skończyły, a nas do kalendarza jeszcze nie ciągnie. Czemamy chyba na później :> A pierwsze dziecko w mojej rodzinie (od kuzyna) nazywa się Helenka (po naszej babci) i imię jest cudowne! ale nie mogę się powtarzać. Musimy wybrać inne. Ale na to jeszcze mamy czas.
 
Martussa82 - tak też być może, chociaż myślę, że jednak wcześniej będziemy mieć jakieś imiona wybrane. Jak na razie mój mąż upiera sie przy Jacku, ale dla mnie stanowcze VETO! Bo wybrał sobie to imie, na cześć jego ulubionego alkoholu - Jack Daniel`s. A jak dziecko się dowie o tym to co? tata alkoholik? extra! Stanowcze VETO! :>
 
taaaa :-)
Jak powiedziałam mężowi, że dziewczyny z forum go wyśmiały z Jackiem (Danielsem) to kazał mi się jeszcze zastanowić nad imieniem dla dziewczynki - Finlandia :-D:-D
 
reklama
Do góry