reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć - intuicja....a na imię dostanie....

:-D:-D:-D:-D Voytek rzeczywiscie smiesznie wyglada.
dla dziewczynki ja wymyslilam Rozalia, Hanna lub jeszcze moze Iga, ale dla mojego meza tak sobie podobaja sie moje propozycje a on od siebie nic nie wymyslil :sorry2: wiec nasze zdania co do imienia dziewczynki sa podzielone. a poza tym mamy jeszcze duzo czasu poniewaz maz moj nie chce tym razem znac plci dziecka- chce miec niespodziake tylko nie wiem jak ja wytrzymam :shocked2::sorry2::-p
a co do pobytu stalego tutaj to jeszcze sami nie wiemy, ale jak narazie nic nas nie ciagnie do Polski a tutaj jest nam o wiele lepiej. a co bedzie za pare lat???? sami nie wiemy
 
reklama
Zuzia ooo, my też sobie robimy niespodziankę tym razem. To wprawdzie pomysł mojego męża, ale w pełni go popieram. I też oczywiście mnie korci, żeby wiedzieć wcześniej, chociażby dlatego, że nie wiem jak mam mówić o dzidzi "ona" czy "on". To super niespodzianka, jedyna w swoim rodzaju, także namawiam Ciebie gorąco na przystanie na propozycję męża. :tak:
 
no ja wymyśliłam, ze dla chlopca bedzie Tobiasz i mąż na to się zgodził :) a jeśli będzie dziewczynka to mąż wymyslił, że Alicja i mnie rownież to pasuje, choc oboje myslimy, że będzie jednak Tobiasz i nawet czasem mówimy do niego Tobiaszku hehehe... więc jesli Tobiaszek będzie Tobiaszką to ostatecznie pewnie będzie wowczas Alicją... hehe...
 
Jeżeli to będzie dziewczynka to na pewno Helenka, już dawno to ustaliliśmy. Trudniej z imieniem dla chłopca (a intuicja mi mówi, że to chłopiec). Ja chciałabym żeby to był Jarek po moim tacie, niestety Łukaszowi to imię kojarzy się z poprzednim premierem tzn. niezbyt dobrze. Ale myślę, że jeszcze go przekonam, jak zawsze:-D W końcu ta osoba zniknie kiedyś ze sceny politycznej i już nie będzie to imię kojarzone z tym panem.
 
A mnie się podoba Wiktor i Liwia. tylką mąż ma odmienne zdanie na ten temat... chciałby Zuzię, ale Zuzek jest teraz tysiące. mój Kubuś miał być Mają, ale Majek też teraz mnóstwo jest, i już mi to imię "przeszło".
także na chwilę obecną nie mamy wybranego imienia.
 
Na początku ciąży byłam przekonana, że to dziewczynka tak mi serce podpowiadało, ale na ostatnim USG wydawało mi się, że widzę jajeczka, ale mąż stwierdził iż mam przywidzenia a pani doktór nie mogła tego potwierdzić, więc już sama nie wiem:confused:
 
reklama
U mnie cała rodzina stawia na dziewczynkę - głównie rodzice, bo babcia męża chce chłopca... dobrze, że są w rodzinie jeszcze inne "baby" w wieku rozpłodowym :rofl2:
 
Do góry