reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

rubi, nie bylabys soba gdybys tu nie zajrzala;-):-)
i ja się witam:tak:,
Patryk zasnal a ja moge poukladac ubrania w półkach:-p nie mam co robić:-p z domu wyjść nie mogę, bo nie chce Patryka przed świętami doprawić:no: chatę gruntownie przed urodzinami Domka posprzątałam:tak: bieżące rzeczy sprzątam na bieżąco, pracy mało:tak: ooo może życzenia świąteczne powysyłam;-):tak:
 
reklama
Eeeeee, no nie może być!!!!! :eek: nikogo tu jeszcze dzisiaj nie było????:confused:
No to pierwszy raz witam się pierwsza :-D.
Pewnie wszystkie jesteście zagonione,ostatnie przygotowani: zakupy, gotowanie,pakowanie prezentów...
A ja jeszcze w domu ... oszczędzam się jak mogę, żebym przez święta jednak w domku posiedziała... A i tak wiele zrobić nie mogę, bo jak chodzę no stopy puchną mi jak balony (ogromne balony!!!), więc siedzę sobie z nóżkami do góry i wydaję polecenia:-), zastanawiając się jak długo mój luby to wytrzyma . . .
Choina u nas od niedzieli stoi - przepiękna :happy2:, keksa upiekłam, może wieczorem jeszce serniczek i koniec kropka.
Madzia737 - rozumiem,że jesteś Panią INŻYNIER, a to budownictwo to super sprawa :tak:! Chyba po nim będziesz mogła prowadzić nadzór budowlany - czyli "baba kierownik budowy", a baby szefa każdy wykonawca się boi:-):-D:tak:! Gratuluję wyboru zawodu.
rubi - bidna ty jesteś z tym choróbskiem. Jakieś 4 lata temu mnie też to świństwo dopadło (mąż był szczęśliwy, bo przez tydzień nie mogłam się odzywać),oprócz lekarstw bardzo pomagało mi picie siemienia lnianego (łyżeczkę zmielonego siemienia zalewasz wrzątkiem, mieszasz,mieszasz,mieszasz, aż wystygnie i cieplutkie pijesz) - spróbuj może tobie też pomoże.
agnieszka ...24 - bardzo mi smutno z powodu problemów Jonathana... ,ale tak jak pisały dziewczyny - trzeba być dobrej myśli, odganiaj te negatywne, a myśl tylko pozytywnie -zobaczysz będzie dobrze!!!!

No to ja może chociaż skórkę pomarańczową do tego sernika pokroję - uciekam nia jakiś czas...
 
dzieki dziewczyny...ale jak nie urok to sraczka :O:O

dzisiaj w nocy wybili nam szybe w aucie i navi ukradli :( byla schowana w schowku ale gnoje wzieli i tak... jestesmy teraz we wroclawiu u mojej siostry...czekamy na policje...zobaczymy co dalej.

bede sie meldowac..
 
aga2003 ;-) dzieki - ja leniwa to na latwizne poszlam - kupilam len w tabletkach do ssania ;-) i dopiero teraz sie dowiedzialam ze na zgage sa dobre a w ciazy jak bylam to umieralam...

zmykam bo ktosiek sie obudzil na obiadek ;-)

oooo... u nas juz tez stoi choinka ;-)
 
Ostatnia edycja:
aga2003 dzięki,zawstydzasz mnie:zawstydzona/y: Wybór nie był całkiem świadomy,ale jak zaczęłam to brnę w to dalej.No i czekamy na wieści od ciebie,kiedy trzeba przeć
Agnieszka faktycznie jakaś pechowa ta końcówka roku,współczuję:sorry2:

Życzę Wam kochane zdrówych i weołych świąt,radosnego kolędownia i rodzinnej atmosfery!!!
 
reklama
Do góry