reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Och jak ja kocham taką pogodę:tak:;-):-D:-D:-D Aż żyć sie chce;-):tak::-)

Marcik -faktycznie coś pecha ma ostatnio Twój synuś:baffled::sorry: Dużo zdrówka i szczęścia mu życzę;-):sorry::-D

Asqua -biedaczek, a bardzo płakał z powodu kolanka?:sorry: Buziaki na obtarte kolanko.:blink:

Moi chłopcy też należą do rannych ptaszków:baffled::sorry: Nie dadzą rodzicom pospać:no::-:)sorry: Syn mojej koleżanki, to potrafi spać i do 9-10:eek::sorry:
 
reklama
Nooooo. pogoda boska

Asiulinka co do kolanka to już obcałowane z wszystkich stron :-D ale Fifi wcale nie płakał - po prostu nie miał czasu. Musiał podbijać podwórko :-D Szalał wczoraj niesamowicie. Dzisiaj nie wiem, bo jestem w pracy :-(

aaa Rubi byłam dzisiaj w tej Scandii czy jak mu tam. Wszystko po 3 zł. Niestety kurtki dla małego nie kupiłam - bo właśnie kurtki takiej podwórkowej szukałam, ale za to dla siebie dwa fajne ciuszki. Dzięki za podpowiedź :-)
 
Hej!
Myślę, że jeżeli USG to Kowalczyk. Jest po prostu nejlepszy. Niekoniecznie jako człowiek (ale to już zupełnie inny temat i pojęcie względne) ale na pewno w badaniu USG.

Nie znam cen, adresu ani namiarów :-(
Może ktoś inny pomoże :-)
 
Cześć dziewczyny. Mam pytanie do was. Czy w Opolu jest jakiś duży sklep z wózkami a najlepiej z wózkami podwójnymi, bo szukam jakiegoś gdzie mogłabym pooglądać wózki. Ja jestem z woj. opolskiego z Kietrza koło Głubczyc.W Opolu studiowałam wiec w miarę miasto znam ale nie kojarzę żadnych sklepów wózkowych oprócz tego w Galerii Opolanin, tylko byłam w nim może z dwa razy i nie pamiętam czy sa tam wózki podwójne.
 
Hej!

Właściwie jest tylko ten jeden sklep. Poza tym jakieś wózki chyba były jeszcze w Rolniku (Obrońców Stalingradu, czyli droga na Strzelce Op.) i w Baby Blue (naprzeciw Opolanina, obok Jyska), aaa no i w szpitalu na Reymonta - tam tez sprzedają przecież wózeczki, ale ten wybór tam marniutki...

Co do podwójnych wózeczków, też sobie nie przypominam, żeby w Opolańcu jakieś stały. Przypuszczam, że mają katalogi i sprowadzają je na zamównienie... Sporo wózków ma Baby Maxx - ale to już nie Opole (Wrocław Bielany, Wrocław Psary i Sosnowiec). Ale byłam tam ostatnio zanim Fifi się urodził, czyli już prawie 2 lata temu i nie wiem jakie tam teraz są ceny i jaki wybór :-(


...A tak na marginesie. Rolnik. Niby taki niepozorny, a kupiłam tam połowę wyprawki dla Fifki - łóżeczka chyba najtańsze, przewijaki, pościele - generalnie wszystko o jakieś 10% taniej niż w centrum. No przynajmniej tak było, kiedy ja byłam w ciąży :happy:
 
Ostatnia edycja:
asqua! w Scandii dla dzieci nie ma zadnych rewelcyjnych ciuszkow ;-( mozna trafic cos fajnego ale jak jest nowa dostawa i wtedy ceny sa porownywalne z cenami nowych ubranek... pod koniec (kazda rzecz za 50% albo za 3 zl.) jest juz marnie - wyboru prawie wcale ;-(
ja tez bylam tam w srode i sie oblowilam ;-)
bieta! ten sklep w Opolaninie polecam ze wzgledu na panow tam sprzedajacych ;-) potrafia niezle dobrac wozek no i nie wpychaja na sile tych najdrozszych ;-)

a tak w ogole to pogoda fajna a synek nadal zasmarkany i co jakis czas kaszle ;-( zobaczymy czy skonczy sie na 2-tygodniowej przerwie w edukacji przedszkolnej czy posiedzi jeszcze w domu do "po swietach"

aha - wiecie co? kupilam na allegro to nosidelko cybex i go... za 200 zeta z drugiej reki ale nie uzywane ;-) a dzis zamowilam Jaskowi bluzeczki - 8,50 za krotki rekaw i 12,00 za dlugi rekaw ;-) chyba bede robila zakupy tylko w scandii i na allegro ;-)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny :-), az łatwiej piasc jak człowiek taki dotleniony ;-)

Mi się małolat jeden w wozku buntuje, nosic sie chce :wściekła/y:
I jest taki smieszny :-D, pozycji do raczkowania sam przyjac nie umie, jak go tak ustawimy, to chwilke pomysli i kombinuje az siada, dwa razy spróbował i juz mu super wychodzi z przekładaniem nózek do przodu :tak:, tylko chyba nalezało by zaczac od przyjmowania pozycji do raczków:sorry:, a nie leci na łatwizne i pełza :-p. Usiasc z lezenia nie umie, z półlezenia jeszcze ujdzie ;-) ... ogólnie leniwca mam :laugh2:

Nasz Rolnik działa na allegro :tak: Maja tam spory wybór akcesoriów (Fixoni tez ma duzo) i faktycznie posciel u nich tez kupowałam w dobrej cenie :tak: Panie tam sa miłe i mozna np przymierzyc fotelik do auta i klepnac na allegro :-p
 
juz wiem... tzn. moj doktor twierdzi ze bedzie dziewczynka ;-)
zdrowa jest, wazy ok. 500g i na fotce ssie kciuka ;-)
Jasiek byl na usg ale.... mimo ze chcial siostrzyczke to byl rozczarowany... doktor mu wszytsko pokazywal, ale jak wyszlismy z gabinetu to zaczal marudzic ze nie widzial dzidziusia... biedactwo wyobrazalo sobie dzidziusia juz takiego urodzonego - w spioszkach i czapeczce ;-)

na przystanku powiedzial ze bedzie siostr czesal a jak jej urosna wloski to jej nozyczkami obetnie... po porodzie chowam wszystko czym mozna bedzie ciac ;-)

Marcik? zadowolona z relacji z usg polowkowego?
 
Ostatnia edycja:
Rubi gratulacje :-) będzie parka :-)

Mnie moje dziecko dzis od 5 rano wykancza, juz 3 mu zębole wyszły, na kolejne trzy dziasło spuchnięte :baffled: ... mam juz dosc, ryczy dzisiaj non stop, wstał lewą stópką ;-)

Własnie siedzimy na ogródku, mały spi w wozku, a mam kompa sobie przyniosła aby sie nie nudzic :-D
 
reklama
Niedziela.... mozna pospac... teoria... Jasiek wstal o 6:20 wypoczety i szukajacy towarzystwa do zabawy ;-/
laptopik to dobra rzecz - na ogrodek sie wyniesie i luzik ;-) tez tak robilam ale teraz z 4. pietra targac go na dol nie bede!!!
 
Do góry