reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Hej:)

Ona- to super fajnie:)

Agita- czytanie z Dorianem polega na tym,że on tylko kombinuje jak tu dorwać to co ja czytam:) chyba,że zasypia.A czytanie jemu to w sumie czasem jedyna opcja,żebym poczytała...

Ewa-jak tam w MSWiA ?

Czy Wasze dzieciaczki też nie lubiły siedzieć w łóżeczku? Dorian tylko by latał:szok: a ja jak nakręcona za nim
 
ona super, rozkręcasz się kobitko.
madzialena ja to sie ostatnio zastanawiam czy by już nie schować łóżeczka. Mój laptop cześciej tam leży niż Kuba. Myśle, żeby mu wstawić łózko do jego pokoju i zeby chociaz na poczatek spał w nim po popołudniu.
 
Kamea-dorian to tylko drzemie i w nocy śpi,a tak cały dzień latam jak poparzona i w przerwach lukam na bb:-) tylko chwilke sam sie pobawi i szperanie i łazikowanie uskutecznia:szok:
 
Hello.

U mnie w tym roku w ogródku będzie się panoszyć zielony nawóz - i muszę wymyślić jak pozbyc się z niego swoich sierściuchowych przyjaciół :ninja2::growl::oo2:.

Co do wymiany książek, to w sumie można by się umówić gdzieś, spotkać - teraz bywam jeszcze w Opolu dosyć często, a i u siebie chętnie kawką poczęstuję - tylko niech mi M w tym tygodniu hol skończy remontować (właśnie szlifuje moją ulubioną gładź, a do końca tygodnia jest plan na wymalowanie ;-)); dla mnie temat otwarty :)

Biorę się za jakąś robotę, a po drugiej na szkołę rodzenia, potem po panele i farbki do ścian :-)
Miłego dzionka.

edit:

No ja odkąd 2 lata skończyłam, to żadna siła nie była w stanie mnie do łóżka w ciągu dnia zagonić - zostalo do dziś; w dzień nie zasnę choćby nie wiem co. Też miała rodzinka ze mna przechlapane. Więc może niektóre egzemplarze tak mają?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny drogie...

Ja jak zwykle trochę wyrwana z kontekstu, ale szukam jakiś sensownych opinii i nie mogę znaleźć. Może któraś z was zna Chirmed w Opolu i może coś powiedzieć o Andrzeju Żółtaszku, laryngologu, który tam przyjmuje?

Mój synek dostał właśnie skierowanie na wycięcie migdałka gardłowego i ze względu na wygodę i szybkie terminy trafiłam do Chirmedu. A teraz się zaczynam trochę gryźć... bo ja w ogóle nie znam ani tego ZOZu ani tego lekarza.

No a wygląda tam niestety jak w geesie :szok:

Sama już nie wiem czy dobrze robię, może ten migdał lepiej ciąć na Witosa albo w Kluczborku???

Proszę o jakiekolwiek info :-)
 
reklama
Do góry