reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Madzialena - Monikę wysypuje po kilku godzinach od zjedzenia surowej truskawki a jak serkach czy jogurtach to na drugi dzień...
reakcja alergiczna może wystąpić nawet po 7 dniach... tyle że truskawka jest dość silnym alergenem więc myślę że wylazłoby coś wcześniej - oby nie :tak:

dobra....spadam śpiochać ;-)
Wzorcowa alergia odroczona wystepuje po 4 dniach, ale tak jak Rubi znam przypadki wyjatkowo wsxieklych alergenow, ktore potrafia sie z krzyzowac z innym alergenem i dac popalic po tygodniu. Ja bym nic nowego nie wprowadzala po truskawkach przez 4 dni...tak wramach polityki ze strzezonego...itd

Rubi, google chrom pamietal haslo do forum:-) A co do rozmiaru to u obu dzieciakow najdlyzej nosilismy 86. U Hani ponad rok, u Antka pol roku, ale fakt fajtem ze przerobilisny przedziwne kombinacje z rozmiarowkami. Teraz Antek spi w pizamie 12-18 msc, choc na codzien popycha w ciuchach 2-3 lata.

Villa, teraz jestesmy w szpitalu, ale jak sie nic nie okielbasi to w sobote wystawie wlasnie meskie 74 i troche 80, wiec zapraszam:-)

A tymczasem pozdrawiam serdecznie z Chorzowa i ide sie zagrzevac do lozka z synkiem, bo od 7 jutro moc atrakcji: punkcje, metaboliki, genetyki i w ogole same wypasione punkty dnia:-)
 
reklama
Czesc dziewczyny. Chcialabym was spytac o rade. Czy znacie jakas dobra praktyke ginekologiczna , gdzie mozna sobie zrobic usg + filmik ? Z dobrym sprzetem, gdzie wyraznie widac ?
Ogolnie cala ciaze jestem prowadzona w Holandii , ale prawdopodobnie nie bede juz tu miala usg a wybieram sie w rodzinne strony i chcialabym zajrzec jeszcze do maluszka. Dysponujecie jakimis linkami moze albo namiarami? Czy radzicie isc w pierwsze, lepsze miejsce ?

z gory dziekuje za wasze odpowiedzi/podpowiedzi :)
 
Ayni ;-) w pierwsze lepsze miejsce nie idź ;-) to Polska - tu nie wszystkie gabinety ginekologiczne mają usg a o nagrywaniu filmików na płytkę nie wspomnę :-D
na bank filmiki z filmem 3D nagrywa dr Mączka - przyjmuje w Opolu na Damrota i ostatnio siostra koleżanki robiła u kogoś innego - chyba na Horoszkiewicza...dopytam jeszcze :tak:

saly ;-) spania nie masz? jak z głodem (tym wiesz którym :-))?
powodzenia dziś....daj znaka jak Antonio ;-)

a ja piję kawę... nie zdążyłam zjeść śniadanka to kupiłam sobie bułkę i drożdżówkę....i zamiast najpierw zjeść bułkę to ja....a ta drożdżówka taka słodka że........kara boska...za łakomstwo!

śmigam...roboty trochę jest :tak:
 
Dzień dobry :-) W końcu zawitała do nas piękna pogoda, co.. nie przeszkodziło mi jak zwykle zaspać.

Mówicie, że w końcu któreś ubranka dłużej nam posłużą, super :-) Na razie robię sobie listę rzeczy do kupienia i wydatków, mam nadzieję, że nie zaszaleję za bardzo.

Jako paskudnie zaspana pomykam do pracy! Miłego dnia :-)
 
Dzięki dziołszki :) to dzisiaj juz nie dostanie i poczekamy:)

Saly-a jest możliwość kupienia kilku rzeczy nie przez all? bo konta nie mam:/

ja nie saly ale mam podobną sytuację - kaska musi przejść przez subkonto dziecka w fundacji - jeśli płaciłabyś gotówką to i tak saly musi wpłacić te pieniążki na subkonto. Skoro nie masz konta to albo:
wpłacasz gotówkę w jakimś banku czy na poczcie
albo:
jeśli saly się zgodzi dajesz jej gotówkę do łapki ;-):tak:

Mal ;-) ja spałam 6 godzin i jak na moje możliwości to za długo i...niedospana jestem :-(
 
Rubi 6 godzin za długo?? Wow, dla mnie obecnie 7 to minimalne minimum :-D Potem pewnie będę musiała się nauczyć żyć z 4 godzinami snu na dobę :tak:
 
Mal ;-) w poprzednią niedzielę spaliśmy do 8:30....wiesz jakie odleżyny miałam :-D chodzić nie mogłam bo moje kości do tak długiego leżecznia nie zwyczajne :-)
a Ty teraz śpij...na zapas ;-) choć życzę Ci takiego spiocha jak Jasiek - przesypiał noce od 3mż :tak:
 
Rubi żeby to się tak dało na zapas... ale staram się spać ile mogę :-D Długie lata kiedyś sypiałam po 5-6h i było OK, ale człowiek młody był i jakoś dawał radę ;-) Dzięki, też mam nadzieję, że Młody po mamusi śpioch będzie :-D
 
reklama
Do góry