reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podgrzewacz do butelek

Są różne sposoby na podgrzewanie ja nie jestem zwolennikiem mikrofali czy na gazie więc zdecydowałam się i kupiłam Podgrzewacz Travel na razie sprawdza się fajnie, ile radości daje taki gadżet
 
reklama
marusiaczek z twojej wypowiedzi wynikało że jesteś zaskoczona tym jak można w inny sposób podgrzać mleko czy jedzenie, stąd moja wypowiedź ... przede wszystkim zacznijmy od tego, że ja raczej gotowałam świeże obiadki dla mojego synka i dawałam mu pierś dlatego w moim przypadku podgrzewacz byłby niepotrzebnym wydatkiem (tym bardziej że z kasą krucho), a czy na gazówce podgrzewanie trwa dłużej niż w podgrzewaczu tego nie jestem w stanie stwierdzić, ale myślę ze jeśli chodzi o samo podgrzanie niewielkich ilości (w końcu dla dziecka jest tego mało) trwa zapewne tyle samo co w podgrzewaczu, i do tej pory tak właśnie robię
 
kasia-matiy, nie do konca sie zrozumialysmy:) rozumiem, wiem ze duzo osob tez w mikrofalowce podgrzewa, ale nie wiem na ile to szkodliwe i czy w ogole..
 
ja też słyszałam o mikrofali a właściwie to słyszałam że szkodzi, promieniowanie i że dziecku to nie powinno się, dlatego też kupiłam podgrzewacz
 
marusiaczek jeżeli chodzi o samą mikrofalówkę to jest co najmniej tyle osób twierdzących że jest ona szkodliwa, co przeciwników tej teorii, ja od początku gotowałam swojemu synkowi na gazie dlatego osobiście nie widzę sensu w kupowaniu podgrzewacza, ale oczywiście to jest indywidualny wybór każdej z nas, dla mnie to zbędny wydatek ale jak kogoś stać to proszę bardzo, chodziło mi po prostu o to że podgrzewacz i mikrofalówka to nie są jedyne metody podgrzewania jedzenia i można to spokojnie zrobić na gazówce nie tracąc przy tym wcale więcej czasu niż z podgrzewaczem :-)
 
dokładnie jest wiele sposobów podgrzewania i każdy wybiera najlepszy dla siebie, my wybraliśmy podgrzewacz bo często jeździmy do rodziców/rodziny dlatego kupiliśmy podgrzewacz podróżnych chicco super sprawa
 
Ja kupiłam podgrzewacz aventa mimo że karmię piersią. Jak na razie przydał się tylko kilka razy, ale myślę, że jak Maluch zacznie jeść inne posiłki to będzie się przydawał częściej.
Myślałam o jakimś podróżnym podgrzewaczu, bo często wyjeżdżamy i nie zawsze jest możliwość nakarmienia piersią, ale nie wiem czy to nie zbędny wydatek. Jakie są ceny takich podgrzewaczy?
 
czyli ten podgrzewacz co masz to jest tylko 'domowy'?my mamy taki podróżny myślę że do 130 się zmieścisz, my zapłaciliśmy 100 zł z groszami
 
reklama
Tak, ten nasz jest typowo "domowy", podłączany do kontaktu i otwarty, że butelkę się wstawia do wody i niczym się nie zamyka. A kupiliśmy ostatnio otulacz do butelek, miał trzymać ok 5 godzin, ale jakoś nie bardzo się sprawdzał. Już po 2 godzinach mleko było prawie w temperaturze otoczenia.
 
Do góry