reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróże małe i duże :)

Most Westchnień - nie ma nic wspólnego z miłością...a nazywa się tak ponieważ przez niego przechodzili skazańcy i często wzdychali nad swym losem/wyrokiem
 
reklama
Monte Cassino - zobaczcie na datę...to był dzień kiedy wracaliśmy do Polski i po drodze dowiedzieliśmy się że papiez nie żyje :(
 
No właśnie sama nam zazdroszcze ;) bo nie wiem czy taki rejsik się kiedyś jeszcze powtórzy...a to była taka spóźniona - i myslę że dość oryginalna bo w 8 osobowej kajucie ;D - podróż poślubna
 
Baśka fajnie a ta wyspa wulkaniczna strasznie podobna do Santorini. Śmierdziało siarką? No i zamiast skupiać się na widoczkach to patrzyłam jak twój synek jest podobny do ojca ;D ;D ;D
 
:) :) :)
Oj śmierdziało okrutnie ale specjalnie mi to nie przeszkadzało- tzn nie odrzuca mnie ten zapach...wykąpaliśmy się nawet w takim siarczanym bajorku - niby zdrowo, ale ten strój w którym byłam to po wielokrotnym praniu do dziś śmierdzi siarką ;D
 
A my byliśmy dziś ze znajomymi na Mistrzostwach Polski Południowej w Skokach. Oto kilka fotek.

3ni7.jpg
 
reklama
sumka pisze:
Baśka fajnie a ta wyspa wulkaniczna strasznie podobna do Santorini. Śmierdziało siarką? No i zamiast skupiać się na widoczkach to patrzyłam jak twój synek jest podobny do ojca  ;D ;D ;D

Dziewczyny - Wy naprawde widzicie tak to podobieństwo?? Nawet na tych zdjęciach :) ? Ja widziałąm bardziej jak był maleńki - jak mu przybyło trochę tłuszczyku to mniej...zauważam pewne elementy "moje" ;)

Pysia - fajnie, a Ty jeździsz?
 
Do góry