reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróże małe i duże :)

;D ;D ;D ;D ;D
Co jak co ale trzeba przyznac ze park jest super zadbany...nie widac nawet papierka...kosze sa rozstawione co kawalek wiec wszyscy dbaja o czystosc...a wstep jest tani bo 2 euro od osoby...z cala pewnoscia bede odwiedzac czesto ten park...Dla Noemi to bedzie raj bo sama trawa wszedzie wiec krzywda jej sie nie stanie...idealne na stawianie pierwszych krokow ;)
...Powiem Wam ze duzooo osob kojazy Berlin z betonowym miastem...a tu jest wrecz przeciwnie..multum zieleni...Moja mama jak mnie odwiedzila byla poprostu w szoku...mowi ze wiecej my tu zieleni mamy jak na wsi... ;) ;) ;)
i fakt faktem...w mojej dzielnicy jest zieleni pod dostatkiem...zreszta same widzialyscie moj widok z mieszkania... bardzo blisko mam tez wode i cayl ogrom lodeczek...zaraz wkleje Wam widok z mostu ktory mam 300 m od domu...
 
reklama
a tu to miejsce ze stateczkami...tu akurat ogrodzone ale kawalek dalej juz mozna isc nad woda... a ta kobita na zdjeciach to moja mama :)
p1010017ka1.jpg

p1010028xe3.jpg

a tu sa schody ktorymi idzie sie nad ta wode...
p1010037py1.jpg

a tu widok z mostu ..na ta wode...
p1010053dh6.jpg

p1010056vh7.jpg
 
a dziekuje dziekuje...Mamuska sie trzyma... ;D ;D ;D
a swoja droga to juz nie zamierzam nigdzie sie stad wynosic...juz mi tu dobrze...
 
U nas podróże małe - na początku wczorajsza nad morze a dokładniej nad Zatokę do Kątów Rybackich - widac co podziwiałam w ten piękny wrześniowy dzień :)






a jak wracaliśmy to na promie stanął za nami kombajn az się nasze auto do góry podniosło :)
musiałam go uwiecznić:

 
A w niedzielę na spacerze w takim parku-lesie w Elblągu



wniosek- żeby było miło podróże nie zawsze muszą być duże :)
 
Baska fotki jak najbardziej udane... ;D
A kombajn...hehehehe co on tam robil na promie.. ;D :laugh: :D
A to morze...oj przeszlabym sie brzegiem moza...taki spacerek bosymi pytkami po wodzie,cieply wiatr,zachod slonca i ja z moim Adasiem obieci czule... kurde ale se wymyslilam ;) Normalnie romantyczka ze mnie... ;D
 
reklama
Do góry