reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podwójne szczęście BLIŹNIAKI

Ammm zdawj relację z wizyty u gina :-) ja dzisiaj idę posłuchać serduszek :tak:
 
reklama
Hej!
Ja dzisiaj ide do gina.Chyba tak jak i w poprzedniej ciazy cisnienie sie odzywa.Objawia sie bolem glowy.A co najciekawsze to ostatnio mierzylam jak glowa mnie nie bolala i nie spodziewalam sie wysokiego a tu niespodzianka 155/97.Bylam zaskoczona!:szok:Pewnie znow bede musiala brac piguly:baffled:

Co do wozka ja ciagle nie moge sie zdecydowac?!Chcialabym zeby dzieci byly obok siebie i zeby nie byl gleboko spacerowy ale tez zeby zima mozna bylo spacerowac.
Hm...trudno cos wybrac.

Mam juz jakies forki brzuchaczkowe ale musze najpierw zobaczyc jak to sie je wkleja.
Pozdrowionka dla wszystkich brzuchatek!!!
 
Motylinek
ja mam tez okropny bol glowy, prawie codziennie:-( w pierwszej ciazy tak nie mialam. Juz dwa razy bralam przeciwbolowe, bo nie moglam wytrzymac...
Co do wozka to ja tez mam dylematy...
 
motylinek ja też chcętaki wózek :-) zdjęcia wkleiłam paręstron wcześniej :tak:

mnie generalnie głowa nie boli :no: a to może tylko cieszyć :-p

zdjęcia z mojej dzisiejszej sesji fotograficznej są w galerii :tak:
 
Kajunia
Twoj wozek ogladalam i podoba mi sie ale...ja czesto przemieszczam sie autem i tutaj pojawia sie problem ze zmieszczeniem wozka w bagazniku.To tez musze brac pod uwage.
Ladina
Skoro cierpisz na bole glowy to skontroluj sobie cisnienie.Moze masz za wysokie albo za niskie?!Warto wiedziec a tak czy inaczej skonsultowalabym to na twoim miesjcu z lekarzem.Lepiej dmuchac na zimne.
 
Kajunia
Twoj wozek ogladalam i podoba mi sie ale...ja czesto przemieszczam sie autem i tutaj pojawia sie problem ze zmieszczeniem wozka w bagazniku.To tez musze brac pod uwage.

Motylinek my właśnie sprzedajemy nasze obecne auto :-) mamy sportowe, czerwone dodge neon sport coupe :-) ale niestety samochód ten nie jest dla dzieci :no: i myślimy nad Renaut Scenic :tak:
 
W scenicu jest dość mały bagażnik. Oglądaliśmy to auto niedawno, ale wielkosć bagaznika skreśliła je na początku. U nas wielkosć bagażnika decyduje o tym jakie auto kupimy;-)Takze możesz mieć problem ze zmieszczeniem takiego wózka.
 
W scenicu jest dość mały bagażnik. Oglądaliśmy to auto niedawno, ale wielkosć bagaznika skreśliła je na początku. U nas wielkosć bagażnika decyduje o tym jakie auto kupimy;-)Takze możesz mieć problem ze zmieszczeniem takiego wózka.


oooo bira dzięki za radę :-) dobrze że to napisałaś :tak: teoretycznie wybraliśmy to auto, bo jest duże i wcale niedrogie :-p
no to nie wiem jakie auto teraz weźmiemy :zawstydzona/y:
 
Kajunia, najlepiej zrobic mały rajdzik po komisach i obejżeć autka zaczynając od bagażnika;-). My tak zawsze robimy i zazwyczaj sprzedawcy wywalają na nas oczy jakbyśmy z kosmosu byli:baffled:
 
reklama
Podobno najbardziej praktyczne przy blizniakach sa kombi... My nowy samochod kupilismy w listopadzie (Toyata Rav4) i na razie nie zamierzamy zmieniac. Mam nadzieje, ze wozek tam wejdzie.

Mnie glowa boli od wczoraj, ale moze to cos z ta dziwna pogoda...
 
Do góry