reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podwójne szczęście BLIŹNIAKI

reklama
Już jest dobrze :tak::tak::tak: śliczny suwaczek :-)

Ladina to Twoje pierwsze dzieci :confused: czy masz już swoje małe szczęście :confused:
miałaś robione USG :confused:
 
kajunia
Wlasnie robie drugi suwaczek, bo mam 2 letnia coreczke.
A usg mialam robione 3 razy wiec nie ma watpliwosci:-)
 
SUPER :tak:
a jak z wymiarami dzieciątek :confused:
ja ostatnie USG miałam 8.05. to był 14t1d ciąży i maluchy miały 8.1cm i 8.2cm :tak:
wczoraj słyszałam tętno maluchów i aż położna się zdziwiła, że jest tak dobrze wyczuwalnie :tak:dzieci są zdowe, rosną i kopią mamę ile wlezie :-D
 
kajunia
ja mialam usg prawie 2 tyg. temu i dzieci byly mniej wiecej tej samej wielkosci cos ok.5 cm (bez nozek mierzac). To bylo usg na przeziernosc karkowa, wyszlo ok. Pytali tez czy chce punkcje, ale nie chce ryzykowac, bedzie co ma byc...
 
dzien dobry!
Podwojne mamusie czy rozgladacie sie juz za wozkiem.??
Bo ja jestem troche zdruzgotana, nic mi sie nie podoba...
 
kajunia
nie przeraza Cie to, ze ten wozek wazy az 24kg:eek: ??
moze byc ciezko jak dzieci podrosna, ja mam zamiar kupic max.20kg.
 
to prawda jest ciężki, ale tylko taki Nam się podoba :-) a za dużego wyboru nie mamy :no: chcemy aby dzieci były razem i dlatego nie bierzemy pod uwagę wózka z dwiema gondolami - czy z gondolami jedna za drugą :no: to forma gustu :-p
 
reklama
Acha,
no to ja odwrotnie, wlasnie chce oddzielne gondole, no bo jak jedno dziecko sie obudzi, drugie moze smacznie spac.No i ten wozek ktory mi sie podoba wazy jakies 15kg, ale jeszcze go nie widzialam na zywo, takze okaze sie dopiero jak go pomacam;-)
 
Do góry