reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Ależ piszecie jak szalone....nie nadążam.
Któraś tu pisała o sposobach na mdłości...ja w obu ciążach miałam całodzienne i żaden sposób nie pomógł, jedynie trzeba było przeczekać, a jeszcze teraz czasem mnie dopadną ..
Oj muszę sobie coś do czytania sprawić.
Miłego weekendu!
 
reklama
Cześć dziewczyny!!!!
No naprawdę rozpisałyście się jak szalone :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Dziś mam chwilę oddechu i w końcu poczułam się lepiej. Dopadły mnie problemy z ciśnieniem, z tym że ja mam zbyt niskie, co prowadzi czasem do zasłabnięć. Na szczęście potrafię nad tym choć trochę panować, ale i tak na początku przestraszyłam się nie na żarty. Pan doktor powiedział, że to całkowice normalne w tym stanie i że lepiej mieć niższe niż wyższe ciśnienie. Jak jedne dolegliwości miną, to inne się pojawiaja, ale taki już jest urok ciąży i wszystko da się przetrwać:-):-):-)
Lajfik książeczkę czytałam, rzeczywiście fajna.. Ja od wczoraj czytam, kolejny raz, "Kod Leonarda da Vinci". Bardzo dawno temu przeczytałam ją a że nie chciało mi się poczłapać do biblioteki, to wyjmuję z domowej. Ojj, leń na całego.
Zmykam, z książką pod kocyk, niestety dziś ten mi spadło ciśnienie i nie jestem w formie.
Fajnego weekendu!!!! Buziolki!!!
 
Hej dziewczyny jestem Anesto i jestem w 13 tyg i 4 dni dokładnie. zapisałam się tu do Was dawno ale jakoś przez te wakacje mam mało czasu.
Hej JEZYKU- widzę że masz tak jak ja z tym nastrojem:-D, ja zwalam to na ciąże. Ostatnio mój mąż powiedział że woli obchodzić mnie łukiem bo gdybym go zabiła to i tak bym nie poszła siedzię bo w ciąży jestem niepoczytalna:-D rozbawił mnie tym strasznie, a tak poza tym to ja też si ę strasznie martwie czy z baby jest wszystko ok. Ale ostatnio byłam u gina który jest genetykiem zresztą najlepszym w mieście i powiedział że wszystko jkest w porządku i mam słuchać jego i tylko jego. Poradził też dla M żeby odłączył internet:tak:
także nie zamartwiaj się kochanie, jestem przekonana że w lutym będziemy się śmiały z naszych głupich myśli.
Pozdrawiam też wszystkie lutuweczki.
 
Hej dziewczyny jestem Anesto i jestem w 13 tyg i 4 dni dokładnie. zapisałam się tu do Was dawno ale jakoś przez te wakacje mam mało czasu.
Hej JEZYKU- widzę że masz tak jak ja z tym nastrojem:-D, ja zwalam to na ciąże. Ostatnio mój mąż powiedział że woli obchodzić mnie łukiem bo gdybym go zabiła to i tak bym nie poszła siedzię bo w ciąży jestem niepoczytalna:-D rozbawił mnie tym strasznie, a tak poza tym to ja też si ę strasznie martwie czy z baby jest wszystko ok. Ale ostatnio byłam u gina który jest genetykiem zresztą najlepszym w mieście i powiedział że wszystko jkest w porządku i mam słuchać jego i tylko jego. Poradził też dla M żeby odłączył internet:tak:
także nie zamartwiaj się kochanie, jestem przekonana że w lutym będziemy się śmiały z naszych głupich myśli.
Pozdrawiam też wszystkie lutuweczki.

witaj anesto :-)
ja najedzona po wizycie w pizza hut :-)
i zaraz sobie poleżę :-)
buziaki dla wszystkich!!!!!!!
 
Witajcie dziewczynki. :happy:
Ciekawe czy mnie jeszcze pamiętacie... :baffled: Nie było mnie tak długo, bo miałam gości cały czas i tak aktywnie spędzaliśmy czas (głównie zapewniając atrakcje dzieciakom), że nie miałam czasu tu do Was zajrzeć.

Niestety nie dam rady nadrobić zaległości... raz, że podobno dużo napisałyście a dwa, że mój internet jest tak wolny, że jedna strona ładuje się 5 minut... ale już niedługo będę miała lepszy to bedę mogła bardziej poszaleć.

U mnie wszystko ok, czuję się super, czuję już ruchy maleństwa, takie pukanie leciutki, choć niecodziennie. Super uczucie. :-D Mam nadzieję, że u Was też wszystko w porządku.
 
Czesc Mamusie!

Anesto witaj i przyjmij serdeczne gratulacje:-):-):-)

U mnie dzis jakos tak nijak, posprzeczalam sie wczoraj z Z., On teraz spi, a ja siedze i rozmyslam... Tak w ogole, to znow wyladowalam na zwolnieniu, lekarz kiedy mnie zobaczyl, chcial mnie wyslac do szpitala, ale tam i tak nic by nie poradzili, bo ja po prostu jestem umeczona przez kolejna infekcje zatok, ktore miewam juz od kilku lat:-( Dostalam antybiotyk i jest lepiej, glowa przestala mnie w koncu bolec...:happy:

Adas/Alunia chyba wyczuwa, ze mama jest smutna i wlasnie poczulam ruch, kochane Malenstwo.:-):-):-) Chyba pojde sie przytulic, bo ja tez wczoraj przesadzilam, wkurzylam sie, choc tak do konca nie wiem na co:confused::confused::confused: A On pomalowal wczoraj wszystkie sufity i slicznie po tym posprzatal. Oj, chyba typowa ze mnie baba, sama nie wiem czego chce:baffled:;-)

Ja tez polecam "M jak Mama", bardzo fajna gazetka, czytalam ja w Polsce.:tak::tak::tak:

A moze najpierw zrobie pyszne sniadanko? u nas dopiero po 8.

Asus, Ewelinka, Larkaa, dajcie znac jak tam po imprezkach, dobrze sie bawilyscie?:happy:

Milego dzionka!
 
Witam nowe koleżanki :-)
Ja na temat ciśnienia nic nie powiem bo miałam i mam idealne, ale jak mówi Asus to poważna sprawa!

Wyjeżdżamy na kilka dni na spóźnione wakacje niedaleko jutro więc pewnie już nie zajrzę i pewnie nie nadrobię tego co napiszecie ;-)
pozdrawiam!
 
Lajfik-też czytam anioły i demony :-) jeszcze tylko 20 stron, ale po południu zasnęłam po obiadku nad książką :-D:-D:-D
i bardzo jestem śpiąca od dwóch dni .. jutro napiszę więcej może, generalnie wszystko dobrze, tak chciałabym każdej z Was coś odpowiedzieć, ale nie mam dzis siły, ziewam i ziewam :szok::szok::szok:
Miłego wypoczynku, Słońca!!:-)
 
A ja dzis miałam bardzo aktywny dzień... chyba z 6 godzin byłam poza domem na zakupach z mężem, ale to raczej nie dla mnie bo teraz jestem strasznie zmęczona i znowu mnie boli kręgosłup... no ale takie sa uroki ciązy...

pozdrawiam wszystkie Babeczki i Maleństwa i życzę dużo radości i zdrówka, buziaki pa
 
reklama
Haha, ja też aktualnie czytam Anioły i Demony :)A jutro wracam do pracy po urlopie, nie wiem jak ja to wytrzymam z moim szalonym kręgosłupem który stroi większe fochy niż ja sama ;)
 
Do góry