reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Asus baw się dobrze :-) ale bym sobie potańczyła....
Barbara super że nowy lekarz jest ok :tak:
Jezyk ja tam Cię rozumiem doskonale, sama mam wyrzuty że tym dzieckiem przejmuję się mniej niż Konradkiem, ale jak nie ma czasu żeby usiąść to chyba normalne, poza tym co powiem synkowi? "poczekaj bo mama musi pogłaskac brzuszek"? Myślę o tym dziecku to naturalne ale nie tyle co myślałam o Konradku jak byłam z nim w ciąży.

Chciałyście czuć ruchy... Ja czuję a od dwóch dni wydaje mi się że nic i się martwię, dopiero teraz jak siadłam do forum Patrycja zaczęła się wiercić ufff:-). Powiem tak jak Jezyk NIECH JUŻ BĘDZIE LUTY
 
reklama
Hello girl's :-D
Zjadłam rano pyszne śniadanko z mężusiem i pojechał do pracki...
Ja za chwilę muszę brać sie ostro do roboty i wypucować na błysk pokój mojego synka:-D:-D:-D
Już za tydzień wraca... huuuraaaa!!!!
Cieszę sie bynajmniej , że korzysta z pogody bo tutaj..... MASAKRA:baffled:
a ja zresztą chodzę codziennie do pracy... i by się ze mną biedaczek nudził...
Przed sprzątaniem udam się chyba jeszcze na jakiś spacer..ogarnęła mnie wielka potrzeba wyjścia hihihih;-) a że u mnie jest dopiero 8:45 to dziwne???
Dziewczyny to co mówicie ma sens..ale my doskonale o tym wiemy:tak::tak::tak:
jak wygląda codzienne życie ...tylko nie zapominajcie ,że my mamy oprócz dzidziusia w brzuchu już jedno dziecko i to jest trochę inna sytuacja..nie twierdzę że COŚ JEST NIE TAK:-):-):-) Bo dziecko jest czymś najpiękniejszym na świecie!!!! ...ale tu nie chodzi oto żeby kogoś umoralniać i mówić jakie jest życie i takie tam :sorry2:...wydaje mi się ,że jesteśmy tu po to abyśmy się wspierały i nawzajem podtrzymywały na duchu ..od tego jest forum ...bynajmniej ja tak uważam:tak::tak::tak: a każdy ma różne dni i ma do tego prawo.. być smutnym..wściekłym...przerażonym..i szczęśliwym:sorry2: Nie można być 24/h takim samym...to nie jest wykonalne.... W takich chwilach jest potrzebne wsparcie i zrozumienie drugiej osoby a nie lekcja o życiu;-)
mam nadzieję, że nikogo nie urażę...ale takie jest moje zdanie i bardzo chciałam o tym wam napisać :tak:


Całe życie chciałam mieć dwoje dzieci i jest to moje marzenie:-D:-D:-D które się spełnia!!!
Całuję Was mocno wszystkie!!!

Aaaa Emkamek bym zapomniała...ty jesteś na samej górze a ja na dole ..pewnie u Ciebie jest inaczej ..ty podlegasz może przepisom z Anglii ... wszystkiego dobrego!
 
Ostatnia edycja:
Hejka :) Lajfik w zupełności się z tobą zgodzę, że każda z nas jest inna i każda miewa różne ,,widzi mi się,,.Tak samo stwierdzam , że każda ciąża jest inna. :tak::tak::tak:.
To moja trzecia ciąża i stwierdzam chyba , że najgorsza.:-:)-( Czasami beczę bez powodu a łzy leją sie jak grochy, a czasami wybucham śmiechem i tak mi pozostaje do końca dnia. Najgorsza z tego również powodu, że polubiłam kibelek ( wymioty mnie męczą), oraz jakoś szybciej się męczę. No tak doścignąć teraz moją dwójkę jest mi coraz trudniej.
Pozdrawiam
 
-j- może chociaż troszkę Ci to pomoże:
Oto kilka sposobów na złagodzenie porannych mdłości:

  • zjedz rano coś lekkostrawnego, np. krakersa, sucharka
  • zanim wstaniesz, poleż ok. 10 minut
  • jedz mało i często
  • kolację zjadaj przynajmniej godzinę przed spaniem
  • miej zawsze pod ręką coś do przegryzienia
  • pij herbatkę miętową


  • a tak ode mnie to ja popijałam jeszcze herbatkę imbirową.. i pomagała mi skórka od chleba..po prostu ją żułam:tak: Oby Ci szybciutko przeszło;-) Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko..wszystko będzie dobrze:happy::happy::happy: Idę już na zakupki jakieś do później kobitki!!! :0
 
a ja dzisiaj mam wielką rodzinną imprezę:) trzeba się trochę wypindrzyc:)heh..niech sobie nie myślą, że jak mąż mnie "zostawił" to siedze zaniedbana w domku :-D hehe..dzisiaj mam na celu zrobic na nich wrażenie jako..przyszła, zadbana mamuśka:)
no a teraz na poważnie..te moje bóle głowy to od ciśnienia..pojechałam wczoraj do mamy zmierzyc i miałam 169/99:szok: w życiu nie miałam takiego ciśnienia!! pożyczyłam od mamy ciśnieniomierz i będę mierzyc rano i wieczorem do czwartku..no i jak pójdę do ginka..to jej pokaże, że coś jest nie tak:( jestem ciekawa skąd wzięło się u mnie takie ciśnienie?? nigdy nie miałam z tym problemów:( no i trochę mnie to martwi :-(
no i jeszcze jedno chciałam Wam polecic fajną gazetkę dla kobiet w ciąży "M jak mama"..jest super..fajnych rzeczy mozna się dowiedziec:)w tym numerze np.Rady dla mamy wegetarianki, U dentysty bez bólu, Relaks dla kręgosłupa w 5 minut, Poród: najlepsze pozycje do parcia, 10 sekretów seksu podczas ciąży no i mój ulubiony: Prawa rodzącej. Naprawdę Wam polecam to jest miesięcznik kosztuje 3,99zł. Ja już kupiłam trzeci numer odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży zaczęłam kupowac..naprawdę super:) OK mykam robic się na bóstwo:laugh2: Miłego weekendu:)



08_23_2008_25_12_2007_48.png


 
Masz rację Ewelinka..ta gazetka jest super! ja ją kupowałam 8 lat temu jak byłam w ciąży:tak: niestety teraz mogę tylko czytać przez internet...bo tutaj nie ma:-( polecam ją również:tak:

Na imprezie pewnie będziesz najpiękniejsza:-D:-D:-D udanego spotkania z familią i baw się dobrze!
Może idź do lekarza już w poniedziałek?
Jeśli masz ochotę to przeczytaj ten artykuł CIŚNIENIE W CIĄŻY
Gdy ciśnienie idzie w górę / Ciąża / Ciąża i macierzyństwo - poradnikzdrowie.pl

małe sprostowanie ja miałam gazetkę... Mamo to ja
 
Ostatnia edycja:
hahahah no widać ..pewnie nie chce Ci się pisać nawet elwisku ;-)
Ja już teraz też mam...właśnie zjadłam Leczo , które sama upichciłam wczoraj..pychaaaaa:-D i idę czytać książkę....
byłam na zakupach i kupiłam sobie fajny czarny sweter na zamek...myślę że posłuży mi dość długo..fajnie sie rozciąga hihihi
Mój brzusio jeszcze nie urósł zbytnio, dzidziusia też na razie nie czuję:-p ale wszystko w swoim czasie...
Czytam sobie "Anioły i demony" ...super książka:tak:
 
reklama
Do góry