reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Antar nie denerwuj sie lekarze zawsze czekaja z potwierdzeniem i zalozeniem karty do 5-8tygodnia wiec ciesz sie pomalu a czas szybko zleci :)

ja znow dzis zrobilam test moj mąż sie ze mnie smieje grozi ze kase odetnie jak bede wyrzucala w bloto oczywiscie nic nie wyszlo doczytalam ze po 4 dniach wskazuje tylko 30% ciaz wiec musze poczekac az bedzie chociaz polowa :)
 
reklama
Myślę że w aptece będą tak mili i dadzą Ci na kredyt pare teścików:)A tak na serio to chyba cztery dni to trochę za mało czasu żeby zdecydowanie zrobić test bo może zakłamać wynik.

Ja się odnośnie mojej "ciąży" zastanawiam czy to normalne że po takim czasie nic nie widać. Ostatni okres miałam 30 kwietnia a macica pusta!
 
Moze byc tak ze nic nie widać. Jak tylko wyszły mi testy zadzwoniłam do ginekologa, żeby umówić sie na wizytę. A ginekolog umówił mnie na 12 czerwca. Byłam bardzo rozżalona, ale ginekolog stwierdził, że jeszcze za wcześnie na badania. Potwierdziła to moja koleżanka, bo ona też pobiegła do ginekologa od razu po pozytywnym teście i lekarz kazał jej się stawić na wizytę po 2 tygodniach.
 
A u kogo Wy prowadzicie ciąże. Bo ja byłam prywatni u tej giny, no i nie owijając w bawełnę, jest świetna i wszytskie sprzęty ma u siebie na miejscu, ale taka przyjemność swoje kosztuje, i choć nie chodzi o kase, słysząłam w jest w Warszawie wiele dobrych klinik, czy szpitali, gdzie też nie trzeba czekać dwa miesiące na badania tylko od razu przyjmują
 
Wogóle to mam tyle pytań, po pierwsze to czy normalnie mogę się kąpać, jaka temperatura wody powinnna być i wogóle. Drugie to takie o jakie zapomniałam się spytać giny. Mam zespół jelita drażliwego, no i te prawy teraz fatalnie u mnie wyglądają, żeby się ząłatwić zużywam masę energii. Jak nie byłam w ciąży, po tygodniu czy dwóch nie wyprózniania się piłam takie herbaty ziołowe, bo jelita nieraz juz mi rozrywało. Czy teraz też mogę czasem napić się herbaty ziłowej, albo czy mogę bardzo mocno przeć? Wiem że te pytania sa okropnie takie no nie na miejscu, ale nie chcę zrobić krzywdy dzidziusiowi.
 
Jeżeli chodzi o kąpiele to czytałam, że nie powinny być w bardzo gorącej wodzie, co do herbatek ziołowych - nie wiem, ale wydaje mi sie, że ktoś już zadawał takie pytanie na forum edziecko.pl. Poszukaj więc może tam. Ja też chodzę do ginekologa prywatnie, jeżeli chodzi o pieniądze, to jest to niewątpliwie obciążenie, ale są plusy, mam jej telefon komórkowy i mogę sie z nią kontaktować jeżeli tylko mam jakieś pytanie - narazie te pytania są z reguły glupkowate:)))). No cóż pierwsza ciąża, pytań tysiąc, wiele emocji i milion obaw o zdrowie dzidziusia, dodatkowo obawa, że swoją niewiedzą zaszkodzę dzidziusiowi.
 
kabem jak policzylas ze jestes w 5 od ostatniej miesiaczki czy od dnia zaplodnienia??

ja dalej czekam i wszysto mnie zlosci i denerwuje ;(
 
reklama
od owulacji 3 tygodnie, ale lekarze licza od ostatniej miesiaczki wiec 5 tygodni. we wtorek zacznie sie 6 tydzien. Zmienilo mi sie jedno - zasypiam coraz czesciej, bo jestem zmeczona, wczoraj poszlam o 21! Za to wstaje wczesnie - o 7 bez budzika i problemow:) Agata trzymam kciuki, tylko nie denerwuj się, bo to nie pomaga... Bedzie dobrze
 
Do góry