reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

witam i ja :-)
dziś zrobiłam drugi test i wyszły dwie krechy :-)
trochę z mężem jesteśmy w szoku, ale jest super :-)

witam wszystkie przyszłe lutowe mamy!!!!!
 
reklama
Elwis witam serdecznie! :-)

Antar kosmetyki można chyba stosować od razu. Co do brzuszków to ja bym nie robiła, bałabym się, choć tak naprawdę nie słyszałam nic na ten temat.

Też powoli zaczynam popadać w paranoję i przy każdym wyjściu do kibelka odczuwam przypływ adrenaliny. Poza tym martwię się, bo juz po zafasolkowaniu miałam infekcję i brałam przez 3 dni tabletki dopochwowe gyno-femidazol... pominę fakt, że mam cały czas jakies żółte upławy (miałam je już duzo wczesniej). :-( Przysłania mi to całą radość z fasolki, nawet nie chcę nikomu mówić jeszcze "na wszelki wypadek"...

Dobra, koniec smęcenia, myślmy pozytywnie, na pewno wszystko będzie super. :tak:

Powiedzcie kiedy chcecie powiedzieć rodzinie i w pracy o tym, że jesteście w ciąży?
 
Dzień dobry wszstkim... dzisiaj po przeczuciach...zrobiłam test ciążowy, okazał się choć mało wyraźny że jest dwie kreski :-) dla pewności zrobiłam test z krwi...potwierdził wspaniałą wiadomość..Nasz Aniołek wrócił do Nas...oby tylko wszystko tym razem się udało
 
Dzień dobry wszstkim... dzisiaj po przeczuciach...zrobiłam test ciążowy, okazał się choć mało wyraźny że jest dwie kreski :-) dla pewności zrobiłam test z krwi...potwierdził wspaniałą wiadomość..Nasz Aniołek wrócił do Nas...oby tylko wszystko tym razem się udało

TEGO ŻYCZYMY I GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!
 
Aha :-) i przepraszam, z tego wszystkiego nie przywitałam się chyba z Wszystkimi. Więc naprawiam błąd. Witam wszystkie mamy i przyszłe mamy :tak: i życzę wszystkim "przyszłym" mamom spokojnych dni oczekiwania....
Antar - z bólem podbrzusza to normalne lub bólem jajnika.. czasami niektóre kobiety mają takie bóle jak do okresu (lekarz wtedy jeśli okazuje się że jest się w ciąży mówi że są to bóle - fałszywe) i że są dla nas mylne. A po drugie musi się przecież wszystko jakoś zacząć ;-) mniejmy nadzieję że będzie....tffuuu tfuuu nie miejmy nadzieję tylko "BĘDZIE WSZYSTKO OK" i tej myśli się trzymajmy.
 
elwis_m - dziękuje za pierwsze i ciepłe przyjęcie :-D.

Uffff nie wiem tylko czy mam się cieszyć czy się bać...(moja radość jest pomieszana ze strachem przed ponownym poronieniem) Ale naprawde myśle pozytywnie i wiem - przynajmniej się staram - że teraz naprawdę Nam się uda....


...oby
 
slodziutka, ile czasu byłas w pierwszej ciąży? ile tygodni?
napisz, jeżeli to nie problem i nie jest to dla ciebie zbyt bolesny temat....
 
elwis_m - to nie problem...o tym trzeba rozmawiać bo jest lżej :tak: Nie cieszyliśmy się długo z mężem pierwszą ciążą :no: w 6 tygodniu się dowiedzieliśmy a w 7 samoistnie poroniłam ....brrrrrr nie życzymy nikomu tak paskudnego doświadczenia!!!! Było to na samym końcu lutego...14 tygodni temu...ale postanowiliśmy nie czekać długo i ponownie starać się aby Aniołek do Nas powrócił..choć są tego jak i zwolennicy jak i przeciwnicy... lecz My z mężem zawsze uważamy że co ma być, to będzie i my też na to większego wpływu nie mamy. Minęło 3 miesiące i uważam że nie ma na co dużej czekać...i dzięki Bogu - jak narazie poszło nieźle. Oby lekarz potwierdził, że jestem w ciąży i teraz wszystko przebiega prawidłowo.. Ale teraz chyba nie będe sie spieszyć z pójściem do lekarza? Co wy na to dziewczyny? Bo sama już nie wiem, wydaje mi się że jak pójdę 23 czerwca to będzie maks? Tylko łatwo się mówi.....
 
Oj będzie dobrze, na pewno, inaczej być nie może. Ale mnie też piersi duzo mniej bolą, to znaczy jedna wogóle przestała boleć, druga alej trochę pobolewa, ale chyba nie mogą boleć przez cały czas.
Kabem a Ty miałaś już robione te wszystkie badania hormonalne i inne?
Wogóle to możliwe żeby mi już było brzuszek widac, to znaczy mój lekko wystaje, a jestem bardzo szczupła i zawsze był poniżej kości biodrowych, teraz jest taki ciut większy:)
 
reklama
elwis_m - to nie problem...o tym trzeba rozmawiać bo jest lżej :tak: Nie cieszyliśmy się długo z mężem pierwszą ciążą :no: w 6 tygodniu się dowiedzieliśmy a w 7 samoistnie poroniłam ....brrrrrr nie życzymy nikomu tak paskudnego doświadczenia!!!! Było to na samym końcu lutego...14 tygodni temu...ale postanowiliśmy nie czekać długo i ponownie starać się aby Aniołek do Nas powrócił..choć są tego jak i zwolennicy jak i przeciwnicy... lecz My z mężem zawsze uważamy że co ma być, to będzie i my też na to większego wpływu nie mamy. Minęło 3 miesiące i uważam że nie ma na co dużej czekać...i dzięki Bogu - jak narazie poszło nieźle. Oby lekarz potwierdził, że jestem w ciąży i teraz wszystko przebiega prawidłowo.. Ale teraz chyba nie będe sie spieszyć z pójściem do lekarza? Co wy na to dziewczyny? Bo sama już nie wiem, wydaje mi się że jak pójdę 23 czerwca to będzie maks? Tylko łatwo się mówi.....

to mogę Cię pocieszyć, że 1 cykl przed zajściem w poprzednią ciążę poroniłam. to też był jakiś 6 tc, nastąpiło samoistne poronienie. No i w kolejnym cyklu zaszłam w ciążę, od razu:szok:. No i mam cudnego zdrowego synka :-)
 
Do góry