reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

asus mój tato też niestety ma tą chorobę i też insulinozależną tylko ja na szczęście jak narazie nie mam problemów z cukrem a też robię wyniki regularnie. teraz robiłam tydzień temu i wyszło mi 98 więc mam nadzieję że całą ciążę przetrwam bez niespodzianki
 
reklama
dziewczyny my tu sobie piszemy o naszych dolegliwościach ciążowych lub ic braku a ja mam do was pytanie o waszą cere? czy zauważyłyście jakieś zmiany bo ja dostaję takich ciemnych plam jakby cienie ktoś kto mnie znał wcześniej może tego nie zauważyć ale ja widzę i dostaję wyprysków gdzie NIGDY wcześniej nie miałam klopotów z cera i jeszcze jeden wielki problem, strasznie przesusza mi się skóra stosuję nawet balsam do cery bardzo suchej ale on nie pomaga na długo jest to dla mnie uciążliwe zjawisko ponieważ wcześniej wystarczył dobry żel pod prysznic i skóra była nawilzona rewelacyjnie a teraz :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
jezyk ja zauważyłam ogromne zmiany w cerze, ale takie że miałam trądzik w obecnej chwili mam buzie jak pupcia niemowlaka, sama jestem w szoku :) A ph nigdy nie miałam podwanego z mojej przychodni, zawsze jest wpisany tylko sam odczyn.

ardzesh ja mam to samo, zero mdłości i wilczy apetyt. Martwię się troche tym, że widać już mój ciążowy brzuszek, kupiłam sobie sukienke ciążową już jedną :)
 
Jezyk co do zmian w cerze to są widoczne. Nigdy nie mialam problemów z wypryskami a teraz :-( Pozatym tak strasznie zbladłam i na twarzy mi wychodza brzydkie przebarwienia.

Ogolnie to dzis przechodze zalamanie. Nie mam siły ani ochoty na nic. Ciagle chce mi sie plakac. pozatym moj chlopak znow pojechal na caly tydzin do pracy i zostalam sama. Kompletny dół.
 
Hejka:-)
Dawno mnie nie było, ale w zeszlym tygodniu w środe dostałam plamień i juz myslalam że po ciąży. Pojechałam do szpitala i przeleżałam w nim do dziś. Ale wszystko gra, dziś widziałam swoje maleństwo - pięknie rośnie i serduszko bije jak dzwon:-) Tylko ja czuje wiele ciążowych dolegliwości, ale do pracy juz nie wracam (L4 do końca :-))wiec się wybycze za wszystkie czasy. Jutro postaram sie poodczytywac to co pisalyście, a dziś zmykam do lozeczka , bo mnie mdlosci zamecza:baffled:
 
Hej dziewczyny :) Brat zjawił się dopiero o 15 po wczorajszej imprezie, troszkę mu się język plątał ale zrozumiałam coś że opijał to, że zostanie wujkiem :-D Taaaa znalazł wymówkę to teraz za każdym razem bedzie się na to powoływał. Dzisiaj z siorką zrobiłyśmy sobiekolejny maraton filmowy u tym razem wszamałyśmy cały kubełek popcornu i z 3 kilo mandarynek :szok: Rodzice normalnie nie wyrobią na jedzenie jak tak dalej pójdzie :-D Ja nie mogę doczekaś się USG mojej fasolinki...mam wizytę na 15 lipca i cała rodzinka chce iść :-D Tylko wszyscy się nie pomieszczą, chyba. No cóż jak ginek pozwoli to jakoś się upchają wokół tego monitora ;-) Mój szkrab pewnie szaleje w brzuszku i M. tego nie zobaczy..ha i nie wie co straci ta szumowina!! Kolorowych snów Was i fasolkom :)
 
dziewczyny my tu sobie piszemy o naszych dolegliwościach ciążowych lub ic braku a ja mam do was pytanie o waszą cere? czy zauważyłyście jakieś zmiany bo ja dostaję takich ciemnych plam jakby cienie ktoś kto mnie znał wcześniej może tego nie zauważyć ale ja widzę i dostaję wyprysków gdzie NIGDY wcześniej nie miałam klopotów z cera i jeszcze jeden wielki problem, strasznie przesusza mi się skóra stosuję nawet balsam do cery bardzo suchej ale on nie pomaga na długo jest to dla mnie uciążliwe zjawisko ponieważ wcześniej wystarczył dobry żel pod prysznic i skóra była nawilzona rewelacyjnie a teraz :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Nie martw się ...moja koleżanka miała to samo co ty ..skóra się z niej sypała:szok:
ale to wszystko ustąpi za kilkanaście dni...dużo cierpliwości i zanim się obejrzysz wrócisz do dawnego wyglądu.... Po prostu nasza gospodarka hormonalna dostaje kuźla hihihi :tak: i dlatego dzieją się różne takie rzeczy...Wzrasta poziom niektórych hormonów odpowiedzialnych za te "wybryki" naszego ciała:-p
No i przebarwienia na twarzy to typowy objaw ciąży:sorry2: Wszystko jest OK:-)
Ja ogólnie czuję się super..czasami dolegają mi małe mdłości..ale wtedy żuję sobie skórkę od chleba i jest spoko:-D:-D:-D
No i juz 8.07 lipca jadę do Polski na 2,5 tyg HURRRRAAAA!!!!
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :cool2:
Miłego dnia
 
A ja dzieki Bogu lepiej sie czuje od kilku godzin. Normalnie tak sie ciesze. W nagrode za moje 2 dniowe cierpienia kupilam sobie duzo owoców i soczek i podjadajac te pysznosci obejrze jakis fajny film. :-):-):-)
 
A ja od kilku dni się czuje tragicznie, już nie wiem co mam ze sobą zrobić :-(. Ciągłe mdłości, nic prawie nie jem, do tego senność, senność i jeszcze raz senność. Dobrze że już po sesji to spokojnie mogę odpoczywać i nic nie robić. No i mam nadzieje że przejdzie mi i będę się mogła cieszyć tą ciążą jak należy :). Plamień na szczęście już nie mam, odebrałam dziś wyniki badań i na 20 do gin. Może zobaczę już mojego bąbelka :happy2:.
Co do cery to nie widzę jakiś specjalnych zmian, natomiast włosy wypadają niemiłosiernie :-(.

Pozdrawiam wszystkie mamusie :)
 
reklama
Ja dziś nawet nie tak źle się czuję...ale nie będę zapeszać ;-)

Tak chciałam z ciekawości spytać...jak tam u Was z sexem? Ja nawet siły nie mam o tym myśleć, a i mój mąż też ma troszkę zajęć bo oprócz pracy pomaga mi. Tak więc u nas zastój ;-)...ale w drugim trymestrze to sobie odbijemy :-)
 
Do góry