reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Martusaa... pewnie dziś urodzisz ..tak jakoś mi się wydaje :-D...
Maran-atha ..z toba również jestem ciągle myślami :-)
Kraf ...odpoczywaj ile wlezie ...ja wykorzystuje to na razie że mam mamę przy sobie i nie mam obowiązków domowych :-):-):-)
Monika ...ty już pewnie też lada chwila się rozdwoisz i będziesz tulić maluszka ;-)

A moja niunia śpi coraz lepiej ...wcina cycolki jak oszalała :szok:i ogólnie czujemy się spoko..... wczoraj w kąpieli nawet była spokojniejsza ..oby tak dalej :-D
 
reklama
My pierwszy rok z nasza mala wogole nie spalismy,jak nie kolki to refluks a pozniej zeby.
i nawet dzis mala ma ponad 2 lata zdarza sie jej przebudzic.i zdarza sie to baaaaaaaaaaaaaardzo czesto.ale co sie dla naszejgo ,,cuda,,nie robi.
pozdrawiam
 
cześc dziewczyny widzę że na forum zapanował zastój:-):-);-) to która pierwsza na ochotnika??

kraf ja też próbuję odypiać w dzień
 
poratujcie, właśnie mnie ze szpitala wypisali z rozwarciem 2 cm i skurczami, takie co 30 min ale są... powiedzieli że poród się rozwinął ale mam przyjechać jak coś więcej się będzie działo, wczoraj mnie przyjęli i miałam test oksytocynowy skurcze regularne szyjka miała 3 cm przy skurczu, potem odłączyli i powoli sie wyciszyło macica sama nie chcialła wywoływać skurczy a dziś dowidzenia i proszę sobie przyjechać jak będzie sie cos działo, tak oto na patologii ciąży traktuja pacjentki 8 dni po terminie porodu...nie mam siły mam deprechę...
 
reklama
Współczuję Ci Elunia. Mam nadzieję, że zaraz tam wrócisz z takimi skurczami, że cała obsługa będzie koło Ciebie skakać i dzidziuś się szybko urodzi. :tak:
A mnie dzisiaj koleżanka próbowała zmusić do udania się do szpitala. Stwierdziła, że powinnam tam leżeć i co 4 godziny mieć ktg. Dziękuję bardzo za takie atrakcje. Leżenie i wysłuchiwanie szpitalnych, mrożących krew w żyłach historii.
Przecież to dopiero 1 dzień po terminie. :-(
 
Do góry