reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
hej Lutóweczki :)
coś nam się Elwisek stycznióweczką zrobił ;-);-);-)
Przekazuję pozdrowienia i buziaki od Elwiska. Najnowsze wieści są takie, że obie czują się dobrze, Mała jest bardzo grzeczna i dużo śpi, zresztą proszę, oto słowa Elwiska:

"Mala jest caly czas ze mna i duzo spi, grzeczna bardzo. Cyca ciagnie niesamowicie, siare sciaga. I taka malutka jest! Buziaki dla maja i lutego! Pozdrow wszystkich!"

więc pozdrawiam raz jeszcze :-):-)
również w swoim imieniu ;-):tak:
 
ja tez myślę, że bezpieczniej na zamkniętym
wkleiłabym, ale nie wiem, czy w ogóle mam dostęp (pewnie nie, bo kupę czasu mnie u Was nie było), zresztą i tak nie mam linku
Elwisek pewnie nie będzie miał nic przeciwko ale może lepiej zapytajcie :tak::tak::tak:
pa
 
jezyk może lepiej poczekać do czasu gdy elwis sama nam pokaże jeśli zechce :-) na pewno śliczna kruszynka :-)

Od kilku dni nie mogę spać, jest mi strasznie gorąco, muszę wyłączać kaloryfer i mam ok. 15st. a wcześniej to koniecznie musiało byc ponad 20st. Do tego te bóle miednicy ... :wściekła/y: Ale jak już zasnę to mnie mała wircipięta tez nie obudzi, choć teraz to się juz subtelnie przeciąga i "delikatnie" obraca :-)
 
Ja co prawda nie mam dostępu na zamknięty.. bo nie za często chyba piszę..
Ale mam pytanie-czy mogę do którejś z Was wysłać swój numer i dostać Jej w zamian.. bo też chciałabym się pochwalić jak już będzie po:tak:
 
reklama
NanaKG ustalałyśmy z meguskiem, że podajecie na priva swój numer mnie lub jeżykowi lub własnie meguskowi i w odpowiedzi otrzymujecie numer którejś z nas:) nie wiem czy zrozumiałaś o co chodzi:sorry: jak chcesz prześlij mi prywatna wiadomość z Twoim numerem a ja odeśle Ci z moim:tak:
 
Do góry