reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

lolcia - jak miałaś zupkę to moja droga MIAŁAŚ OBIAD;-) i tu żadnym leniem nie ściemniaj;-) lenia miała i ruskie robiła haha dobre;-) też chcę takiego lenia

ja miałam lenia i pisma nie napisałam o! i teraz spadam do domu i mam to w .... no wiecie
 
reklama
Ja pod kołderką..obok pies, kot i Dawid z tabletem. Wciągnęłam kinder bueno i myślę co jeszcze zjeść. aaa czekam na mandarynki mężowy miał kupić.
 
Ja sie czuje jakas taka nijaka.

Jutro mam wizyte wiec zobaczymy co i jak bo nadal brzuch mnie pobolewa.
Nelka lepiej , wczoraj u moich rodziców byłysmy z moja siostra i pojadłam sobie bo jak sama gotuje to mi sie nie chce a mamusiny barszczyk i placuszki po wengiersku mniam . Jutro tez sie u Niej stołuje bo zostanie tam Nelka jak my pojedziemy do lekarza. Truskaweczki mrozone dostałam wiec koktajl musze dzis zrobic :D:D:D

Mama-mila-ja to bym i z chcecia pocwiczyła no ale cóz jak nie wolno to nie wolno . A na lato kupiłam nam na potwórko taki mega basen wiec popływamy sobie w nim z Nela.

malgos-
odpoczwaj kochana i dobrze ze nic powarznego sie nie stało.

Sosnowiczanka-
Zdrowia dla Alanka.

Mamuska - z moja mobilizacja do cwiczen tez ciezko bo a to to jeszcze trzeba zrobic a to tamto i tak w kółko.Wole isc na spacer z Nela na plac zabaw itp.

A co do rostepów ja po Nelce mam mnustwo na brzuchu i teraz sie rozciagaja. Nie miała bym gdy bym w terminie urodziła bo w sumie w tydzien mi cały brzuch spenkało no ale pocieszam sie ze teraz nowych to nawet widac nie bd.

miałąm cos jeszcze napisac ale zapomniałam skleroza ciazowa.
ide Neli inchalacje robic
 
Ja pogadalam chwilę z M i zalamana że tak krótko Leze i myślę co tu zrobić, aby do jutra czas mi minął jak najszybciej. Zaraz obchod chyba (za każdym razem o innej godzinie jest) , obejrzeć coś i o 21 pójdę spać.
 
Ja uwielbiam biegać, wieki już tego nie robiłam. Z Antkiem nie miał kto zostawać. Przychodzi wiosna każdy zajęty. Mąż w sumie dopiero teraz coś więcej się Antkiem zajmuje, wcześniej ciężko mu go było zająć. Teraz mały płacze jąk L wychodzi.

U nas coś raz próbowali z zumba, tylko ciężko, wsie w koło typowo rolnicze, młode dziewczyny uciekają do miast. W koło sąsiadka najmłodsza na coś koło 50...

A no a o pobyciu samej mogę zapomnieć. W wakacje wymykalam się z domu do ogródka, mąż siedział a ja przeważnie koło 21 plywalam w basenie :) zdziwienie ludzi bezcenne. U nas prawie całe wakacje siedział brat męża z córkami i partnerka. Miałam ich po dziurki w nosie. W niczym mi nie pomogła. Teraz się boję, że znowu bd siedzieć a mi się marzy cisza i spokój.

Szukam jakiś fajnych sukienek, polecacie coś?

Nathalinne zleci raz dwa do wyjścia.
 
MalaZosia i jak po zebraniu?
mamma-mila a Ty mieszkasz w Niemczech?
mamaAnia spuper, że wyniki ok. A nie myślałaś, żeby przez jakiś czas opłacić wyższe składki, czy coś przykombinować?
małgoś i oby już więcej ich nie było! :)
lolcia oo już naprawiony ;)
martyna bo nie ma to jak mamusine jedzonko :)
a jak sytuacja z mężem?
Mam podobnie, też wolałam łazić z wózkiem niż ćwiczyć :)
Smile a czemu ten lekarz nie daje Ci skierowanie na usg w ramach nfz tylko chodzisz prywatnie?
mamamm jej ja z kolei nienawidzę biegania!
A na jaką okazę szukasz sukienek? Czy takich na codzień?
Współczuję takiej ekipy gości przez cały czas...Ale może wezmą pod uwagę, że jesteś po porodzie i dadzą odpocząć...
 
Oni nic nie biorą pod uwagę... czasem teściowa im przepowie to kilka dni nie przyjadą. Sukienek właśnie takich na codzień:)
 
reklama
Mamma współczuję takich wakacji. Teraz powiedz im stanowcze nie. Urodzisz maleństwo to będziesz chciał sobie odpocząć a nie jeszcze gości przyjmować. I to jakich. Naprawde nie rozumiem jak taka kobieta może się tak zachowywać, żeby nawet nic nie zrobić. Porażka. A ćwiczenia na orbitreku są podobne do biegania. Tylko trochę miejsca samo urządzenie zajmuje. Ale polecam serdecznie, mi akurat bardzo przypadła do gustu. Włączałam sobie film i jazda.
MamaAnia to są właśnie zalety etatu. Przynajmniej w ciąży można iść spokojnie na zwolnienie,które jest 100% płatne. Ja za grudzień dostałam taką wypłatę,że aż się ucieszyłam. A mąż się ze mnie śmiał,że ja to tylko powinnam być w ciąży i na zwolnieniu siedzieć.
Nathalienne dasz radę jeszcze trochę wytrzymać. A rozłąki serdecznie współczuję. Ja z moim M rozstawaliśmy się tylko na czas pobytów w szpitalu.
Martyna powodzenia jutro na wizycie. A z rozstępów po pierwszej ciąży chociaż taki pożytek ,że może teraz nie powstaną. Mam to samo.
Małgoś odpoczywaj jak najwięcej. A mandarynki pycha,też ostatnio się zajadam.
MałaZosia niezły ten twój synek. Masz rację , najpierw sami nauczyciele rezygnują z w-f bo nie ma czasu czy ochoty pani poprowadzić a potem ,że dzieci mało ruchu mają. Kciuki za wizytę.
Mamma-mila wow ale z Ciebie wulkan energii. Ja wczoraj przeleżałam cały dzień na kanapie a dziś się wziełam za robotę. I racja jak się czymś zajmę to i czs szybciej leci, i mniej jakoś mnie wszystko boli. A wczoraj cały dzień marudziłam mojemu M że mnie wszystko boli. To było chyba od leżenia.
Ja dziś się wziełam za robotę. Rano pojechałam na pobranie krwi. Była młoda pielęgniarka i myślałam,że pewnie jej się nie uda mnie ukłuć bo mam masakryczne żyły a ona raz dwa i pobrane, nawet nic nie bolało. Potem wziełam się za sprzątanie chatki i obiadek, pomidorówka i ziemniaki i kotlecik mielony. A wieczorem zmobilizowałam się do pisania pracy magisterskiej bo już mnie powoli czas zaczyna naglić. I o dziwo jak nie miałam wolnego czasu to mnie nic nie bolało. Hahaha. Chyba poprostu muszę się bardziej do roboty garnąć.Odpoczywanie zdecydowanie mi nie służy.
 
Do góry