cytrusowa85
Fanka BB :)
Alicja..ja bym sie na Twoim miejscu cieszyła ze tylko 5 kilosow przytułam a nie zamartwiała sie z tego powodu...tym bardziej ze to Twoja juz trzecia ciaza to wiesz ze własnie teraz najbardziej nas "przybywa" bo dzieciaczki rosna kg-a nawet 1,5 kg na miesiac wiec moze sie okazac ze przez miesiac 4kilosy Ci teraz przybedzie... a pod koniec ciazy skonczy sie na 12 czyli "tak bardzo ksiazkowo" ...
po co sie zamartwiac jak na połowkowym wsio dobrze??
Nefi nie przejmuj sie ze beksa czasem jestes.. to nasze buzujace hormony.. płaczemy.. a zaraz sie śmiejemy
i takie "rozmemłane" i "wrazliwe" jestesmy.. chociaz szczerze to tez tego u siebie teraz tego nie lubie..
po co sie zamartwiac jak na połowkowym wsio dobrze??
Nefi nie przejmuj sie ze beksa czasem jestes.. to nasze buzujace hormony.. płaczemy.. a zaraz sie śmiejemy
i takie "rozmemłane" i "wrazliwe" jestesmy.. chociaz szczerze to tez tego u siebie teraz tego nie lubie..
a to najważniejsze
chociaz nie wiadomo jak bedzie:-)