reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witajcie,

Antek w klubiku całe szczęście , bo w nocy dał nam popalić. Chyba bardzo świadomie przeżył te 2 ostatnie burze i teraz za nic nie chciał zasnąć , trzeba było przy nim siedzieć aż zaśnie. Jak tylko jedno z nas się podniosło z jego łóżka zaczynał się zwierzęcy ryk i tak zleciało nam do 1 . Padł zmęczony zeby o 6 zacząc od nowa. Jak na złość mała miała dziś tylko jedną pobudkę więc można było pospać, ale jak nie jedno to drugie..

Sonisia ja też ostatnio ubrałam takie luźniejsze spodnie 3/4 żeby na udach się nie opinały a M tak dziwnie na mnie patrzy . Pytam go czy źle wyglądam .. On na to " nie .. właściwie tak wczasowo":cool2:

Adasza a Ty piszesz się na spotkanko w Gdyni? W końcu jesteś nasza trójmiejska mama;-)
Ewela gratuluje pierwszych 8 godzin snu ciągiem ;-)
 
reklama
A u nas ma byc dzis 36 stopni :cool:

Za nami dość ciężki weekend, Maja marnie śpi, nie wiem czy to pogoda, skok rozwojowy czy co...
Na dodatek podejrzewam że ma refluks żołądkowy :-( wszystkie objawy się zgadzają, w piątek szczepienie więc zobaczymy co lekarz powie...

Karina jak następnym razem będziesz w Niepołomicach to daj znać ;-)

Ewela gratulacje śpiącego Bartusia, u nas też były takie noce ale coś ostatnio się popsuło.
A tak w ogóle to wszystkiego najlepszego :-)
 
hej laseczki:)
u nas 30 chłopakom stuknęły 3 miechy, niby każdy dzień taki sam (prócz weekendów) ale, czas leci jak szalony..
nie wiem czy pisałam, ale Franio narazie jest na pepti, odstawiony od cyca, bo mimo mojej ubogiej diety, nadal był wysypany. skórka jest duzo lepsza, ale nie wiem czy to zasługa, tego, że jest na pepti, czy tego, że smarujemy i kapiemy go w produktach dla skóry bardzo suchej z tendencja do atopii, seria SVR. balsam 86zł, zel do kapania 68..nie mówie ile już kasy wydaliśmy na lekarzy w tym miesiacu..
Szymek wczoraj pierwszy raz przekrecił się z brzucha na plecy, a dzisiaj Franio:) chłopaki daja nam wiele radości:) Damiano dzielnie mnie wspiera w opiece na chłopcami:) głowki w leżeniu na brzuchu trzymają ładnie, gugaja i uśmiechaja się pełną gęba;) sa naprawde bardzo grzeczni, nie płacza, nie marudza. w nocy budza się raz, dzisiaj była to 4:20. Franio ostatnio przespał do 7;)
tez chetnie bym sie wybrala na spatkanie, ale nie dam rady dojechac do gdyni, więc czekam aż gdzieś bliżej sie spotkacie:)
pozdrawiam
 
Heloł dziewuchy!

Ja tak szybciutko, bo mam dzisiaj pełno roboty:-p
Ewela- gratuluje, wiem jakie to cudowne:tak::-p
Filip dzisiaj pobił rekord i spał 8,5 h ciurkiem, od 21.30 do 6! Potem karmienie i jeszcze do 10 podrzemaliśmy:-D A w weekend zafundował sobie i w sb i w niedz. długi odpoczynek w ciągu dnia. Także mieliśmy czas dla siebie:biggrin2: A w sb zostawiliśmy go popołudniu u dziadków i skoczyliśmy na shopping:rofl2: Za to dzisiaj od wstania sajgon mały co 15 minut wpada w ryk i nie mogę go uspokoić (jedynie cyckiem), nie wiem co mu się stało...cholera może coś mu jest, bo nigdy tak nie miał...

Sonia- nie przesadzaj z tym tłuszczem. Chyba moich ud nie widziałaś! Wtedy dopiero byś doceniła swój wygląd:tak:
Zostało mi jeszcze 2 kg do wagi sprzed ciąży, ale to nie zmienia faktu, że już wtedy byłam spasła. No i oczywiście nie dałam rady ani razu pójść na rower w weekend...Za to zjadłam lody, szarlotkę, ciastka i nie wiem co jeszcze:szok:

My już nosimy pieluchy 3. A Filip ma 5,5 kg tak około.

Adasza- niezła imprezka te chrzciny. Coś mi mówi, że nasze mogą wyglądać podobnie pomimo, ze Filip jest dość grzeczny...

Nie wiem co tu jeszcze chciałam nabazgrać. Jakoś krucho z pamięcią:szok:

Aaaa mały właśnie mi zasnął na kolanach, także długo sobie nie popłakał, ja już mam długą listę o co zapytam pediatrę przy następnej wizycie. Ciągle mnie coś niepokoi, ja jestem chyba histeryczką:-p:-p:-p
 
Hej Laski :)

U nas dzis 15 stopni i pada:-( a na dodatek taka pogode zapowiadaja na reszte tygodnia wiec zwariujemy z Szymkiem w domu!

Andzik a jak tam u Was? I co ze szczepieniem, mialas w Srode?

Rekinasia no to niezle Ci Olek przybiera :tak: a to zasypianie to moze ma zwiazek z uderzeniem oksytocyny:-D

Ewela tlumy byly niesamowite, moj eMek sie przecisna i pykna pare fotek, a ja z Szymkiem zahaczyłam o dwa sklepy:-D Gratki przespanej nocki! Oby tak dalej!

Moj terrorysta sie budzi wiec po pisaniu. Ale zalaczam fotke z wczorajszego znicza (zobaczcie jaki Mlodzieniaszek, az dziw ze tam nie padl:-D:-D znicz.jpg
 
cześć dziewczyny!
Gorący tydzień nam się zapowiada :szok: Przynajmniej u nas żar się leje z nieba już od samego rana... A ja dzisiaj mam trochę załatwień więc pewnie zgrzeje się na maxa, z resztą Bartek też bo muszę go ze sobą zabrać.
czeka mnie bojowe zadanie, zakup prezentu dla teściów na ich rocznicę- 30! :happy: Pomysłu brak... :sorry: Więc zaraz wybieram się na poszukiwania. A jeszcze dzisiaj z Bartkiem na 12 do laryngolog, żeby sprawdził te jego charczenie. No, a potem to już tylko leżymy w cieniu i żadna siła nas z niego nie wyciągnie :-p:-D

edit. Julianna - dziękuję :happy:
 
Dziewczyny! Co wy kłamiecie z tymi upałami hmmm?!:-p:-p:-p:-p:-p U nas chłodno! Serio! Wczoraj wyszłam z Filipem w ciepłym pajacu i musiałam go opatulać kocem, bo bałam się, że zmarznie. Już nie mówiąc o mnie! Wietrzysko nad morzem daje jak nie wiem.

A Filip pokazuje na co go stać, już wie, że ma rączki i w związku z tym próbuje mnie dotykać po twarzy, wczoraj mnie tak złapał za polik, że prawie padłam z bólu;-);-);-) hehe W ogóle wgapia się we mnie jakbym była jakimś cudem:rofl2:

Dzisiaj idziemy do lekarza z moją listą zmartwień:-D, a potem będę tylko odpoczywać i może rower wieczorem (o ile mały na to pozwoli). Mówię Wam dziewczyny sport jest dobry na wszystkie smutki i płaczki- od razu jest lepiej:-)
 
Kasia
Zosia ładnie koksuje z wagą;-), mój Sebuś ma 3 miesiące skończone i dziś był ważony i 5490


ja już mam dość upałów...
Pauletta
przyjedź na podkarpacie zobaczysz prawdziwe lato
wink2.gif
 
Ostatnia edycja:
Ale tu dziś cisza ;) pewnie na słonku się wygrzewacie :-D
Paulettta u nas mega upały nie ma czym oddychać, i tak siedzimy w domku bo na taki skwar nie ma co wychodzić z dzieckiem. Chciałabym być teraz nad morzem ehhh pomarzyć można :)
adasza fajnie że już po chrzcinach, ja też podejrzewam że Gabrysia da koncert a donośmy głos ma więc wszyscy ją usłyszą :) My zrobimy chrzciny w sierpniu ale na razie zastanawiamy się nad chrzestnymi i pomysłu brak :( tzn na chrzestne mamy kandydatki ale gorzej z chrzestnym
magda85-gdańsk super że chłopaki na szybko się rozwijają, u nas też każdy dzień podobny prócz weekendów
sonisia powoli zrzucimy ten balast ja też nie mogę na siebie patrzeć ale tłumaczę sobie że to dopiero 2 miesiące więc cudów nie mogę oczekiwać choć bym chciała ;-)
ewela_grzyba też mam zawsze problem co im kupić, ale może coś do domku jakiś fajne kieliszki i dobry alkohol, albo zdjęcie ze ślubu w dużym formacie oprawione w fajną ramkę na ścianę ....
robaczek_25 ja wczoraj byłam na wizycie u pediatry i moja córcia już waży 6370 :-) ale jest naprawdę długa bo nosi ubranka 67 a nawet czasem 74(w małej rozmiarówce)

U mnie Gabi w nocy fajnie śpi gorzej z tym zasypianiem ale jakoś dajemy radę :) ciężko ją wieczorem wyciszyć, a kąpiel zamiast nastroić do snu to ją pobudza. Uwielbia swoje piąstki i kocha swoją karuzelę pod którą może siedzieć cały dzień :-) a jak cudnie już gaworzy:)
Miłego dzionka :)
 
reklama
Maniaa
to malutka wcale nie jest taka już malutka;-)
Sebastian też cały czas rączkę ciamka, czasem paluszki tak głęboko wsadzi ze się aż krztusi
 
Do góry