monika1313m
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 27 Czerwiec 2005
- Postów
- 388
a tak spi Kacper mam nadzieje że tym razem wejdzie załacznik i nic z tego jak wklejacie załaczniki??
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<
margot pisze:Monika1313m- hm, nie bardzo rozumiem, co robisz z tym załącznikiem... ja wklejam fotki tak - najpierw umieszczam gdzieś w sieci (np. www.imageshack.us), żeby miały swój adres, a potem kopiuję tu "direct picture location", zaznaczam i naciskam ikonę "umieść obrazek".