reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam Wodzisław Śląski!!!!

Cześć Dziewczyny.

Macie jakieś nowe opinie na temat porodu w szpitalu w Wodzisławiu?
Jak wygląda obecnie sytuacja ze zzo? Podają już? Czy dalej dolargan? A gaz rozweselający mają?
Czy dziecko zostawiają przy mamie po porodzie, czy zabierają do innej sali na noc ?
Czy są jakieś piłki itd...
Czy można sobie opłacić położną?
Jak wygląda sprawa obecnie z tym nacinaniem krocza? Czy dalej to norma jest?
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Jesteście w ciąży? Macie dolegliwości bólowe kręgosłupa? Ciąży Wam brzuszek? Albo chciałybyście poćwiczyć, a nie wiecie jak? Skontaktuj się ze mną :)

Albo macie już swojego Szkraba? Słyszałyście o Masażu Shantala dla dzieci i niemowląt? Możesz się go nauczyć i podarować dziecku dotyk miłości. Odwiedź moją stronę i dowiedz się więcej. Twój Maluszek Ci podziękuje.

Poród dał Ci w kość? Masz dolegliwości bólowe, borykasz się z rozejściem mięśni brzucha lub spojenia łonowego? Zapalenie piersi jest Ci znane? Albo chciałabyś powoli wracać do bycia fit, ale nie wiesz od czego zacząć? Pomogę Ci.

Znasz inne kobiety borykające się z dolegliwościami kobiecymi, z którym nie potrafią sobie poradzić? Poleć mnie.

Jestem Fizjoterapeutą. Główna moja działka pracy to kobiety i ich problemy. Ale nie tylko, więcej informacji znajdziesz na www.touchkm.pl

Zapraszam do kontaktu.

A może skusisz się na PILATES?
 
Do góry