reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoooocy gdzie moj okres???

też uważam żę takie młode dziewczyny nie powinny uprawiać seksu..najpierw powiny dorosnać do tego, by moc by odpowiedzialnym za swoje dorosłe czyny.
Ja zaczęłam współżycie mając 19 lat po 2 latach "chodzenia" ze swoim obcnym mężem..bo dopiero wtedy byłam pewna swojej decyzji i gotowa psychicznie..i mówię WAm..to była bardzo mądra decyzja, chociaż mój hcłopak się niecierpliwil, ale ciesze się że nie uległam..zyskałam dzięki temu jego szacunek i pewność swojej dorosłej i odpowiedzialnej decyzji.
a Tobie Czarna..proponuję zrobienie testu i jeśli okaże się negatywny..zaprzestanie zabaw w dorosłość na pewnien czas, aż bedziesz mogla byc odpowiedzialan za swoje czyny, bo dziecko to nie zabawka...
 
reklama
dokladnie tak, zrob test ciazowy bo mi tak nie wyprorokujemy ;] no i chyba jednak rzeczywiscie jestes za mloda na takie rzeczy... pojdz po rozumek do glowy ;]
 
troche to dziwne...może i ginekolog przepisze tabletki po 18, ale tak czy siak mozesz się do niego wybrać wcześniej sama na zwykłą kontrole. Ja byłam na takiej wizycie jak miałam 16 lat(bez mamy choć wiedziała, że idę), owszem nie dostałam tabletek, ale za to uświadomił mnie w wielu innych sprawach. A prezerwatywa to nie wszystko. Są jeszcze żele, kremy i globulki. No fakt trzeba przełamać się i iść po to do apteki (zresztą tak zamo jak po prezerwatywy - mohery w kioskach są nieobliczalne),ale to lepsze niż dzwigać ciężar odpowiedzialności nad małą niewinną niczemu osóbką jeżeli samym się jest jeszcze dzieckiem. A chociaż rodzina pomoże to Ty jesteś matką. Dzieci chociaż nie zawsze zaplanowane mają być szczęściem. A swoją drogą to trochce niesprawiedliwe. Ze Ci co nie chcą mieć dzieci zachodzą w ciąze bez problemu, a Ci co pragną to nie jest im to dane. Życze Ci powodzenia, a jeżeli jesteś w ciąży to z chęcia udziele pomocy i wsparcia
 
Do góry