reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie

Niunia12345

Aktywna w BB
Dołączył(a)
9 Sierpień 2019
Postów
82
Witajcie te które były ze mną dotychczas będą wiedziały oco chodzi
Od 2 miesięcy biorę luteine.
Nie mogę zajść w ciążę,
3.grudnia byłam u gin powiedział że są nowe pęcherzyki z czego jeden zdominował i pękł
Dziś mam 24dc, gdy byłam w łazience na papierze zostały mi takie galaretowate bezwonne kulki bardzo mnie to zaniepokoilo
Czy któraś może miała podobnie i wyjaśni mi oco może chodzić?
Liczę na szybką odpowiedź bo bardzo się denerwuje 😭😭😭
 
reklama
Rozwiązanie
Gin powiedział że jeśli miesiączka nie wystąpi to mam się zgłosić po 2 tyg a jeśli wystąpi to mam w 5 dc brać Clostilbegyt czy któraś brała i zaszła??
Witajcie te które były ze mną dotychczas będą wiedziały oco chodzi
Od 2 miesięcy biorę luteine.
Nie mogę zajść w ciążę,
3.grudnia byłam u gin powiedział że są nowe pęcherzyki z czego jeden zdominował i pękł
Dziś mam 24dc, gdy byłam w łazience na papierze zostały mi takie galaretowate bezwonne kulki bardzo mnie to zaniepokoilo
Czy któraś może miała podobnie i wyjaśni mi oco może chodzić?
Liczę na szybką odpowiedź bo bardzo się denerwuje 😭😭😭
Realia sa takie, ze przed terminem okresu nie jestes w stanie stwierdzic ciazy na pewno po zadnym z objawow.
Tak podchodzac do sprawy mozna zwariowac - wiem po sobie.
Postaraj sie do momentu testowania nie nakrecac.
 
reklama
reklama
Nie ma znaczenia, że bierzesz ją drugi miesiąc. Tak może się zdarzyć w każdym momencie, więc nie doszukuj się objawów i czekaj do terminu miesiączki. Jak się nie pojawi to zrób test lub betę. Po co badasz szyjkę? Jeżeli nie robiłaś tego wcześniej to takie obserwacje nic Ci nie dadzą.
 
Do góry