reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na świąteczne prezenty

Jolka, oba są fajne, choć mnie się chyba bardziej ten pierwszy podoba.

Jeśli chodzi o pióro to pomysł do wykorzystania na przyszłość. U Weroniki jeszcze piszą ołówkami, więc na razie się nie przyda. Nie mówiąc o tym, że przy umiejętnościach gubienia wszystkiego przez moje dziecię, to nie wiem czy to jest dobry pomysł.:dry:
 
reklama
Jola mi sie bardziej podoba ten pierwszy.
Jeżeli chodzi o prezent dla Albercika, wykorzytsałabym fakt , że on jeszcze nie jarzy o co chodzi:-D i zaoszczędziła na prezencie:zawstydzona/y::sorry2:

Dzagud mój pomysł na prezent dla Weroniki: ubranie i jakiś film na DVD lub płyta CD :tak:

My zajączka tez nie obchodzimy, tzn. nie ma prezentów, tylko słodycze, które Zajączek chowa i Staś zbiera/szuka je w ogródku - rok temu tak mu się ta zabawa spodobała, że zbierał tak do lipca :-D

mamy juz za to prezent dla Stasia od braciszka: duplo lotnisko. Mam nadzieję, że dzieki temu pokocha braciszka od pierwszego ........ prezentu;-):-D
 
jola ja biorę drugi :) dla Eryczka pewnie na urodziny -dzięki za pomysł:p i wybranie egzemplarza :) Natomiast jeśli wyższa cena oznacza wyższą trwałość to bym ci pierwszy radziła to Albercikowi jeszcze posłuży. Ja Tamarze pewnie będę musiała różowy kupić ;/
 
Sorga no co Ty....:-D Moja Zu miała niebiesko zielony... Teraz już tez rozglądamy sie za większym i wiem na pewno że nie będzie różowy. Moze czerwony:cool:

Jolka oba mi się rowerki podobają, więc nie podpowiem...

Dzagud a moze jakaś gra planszowa dla Weroniki taka z wyższej półki.... Ja mojej 10cio letniej kuzynce kupiłam coś z Hanną Montaną, gra planszowa plus coś na płycie cd.... Teraz co piątek mają spotkania koleżankowe i grają. Albo mata do tańczenia.... Weronika tańczyć lubi, ma do tego dryg....
 
Anielap, dzięki. Matę Weronika ma - i to dwie, bo drugą u Babci. I na palcach mogę policzyć ile razy korzystała z nich. Ale już wymyśliłam dziś po rozmowie z Weroniką. Kupię Jej jakąś fajną, dla dzieci specjalnie elektroniczną szczoteczkę do zębów. A do tego znalazłam na Allegro parasolkę - ale nie byle jaką. Parasolka jest biała, ma narysowane wzory, jakieś rybki, ale tylko kontury. Do tego dołączone są niezmywalne flamastry i trzeba samemu wg własnego pomysłu pokolorować. Albo to, albo taką grę Helter Skelter czy jakoś tak, podobne do dawnych bierek trochę.
 
Do góry