reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród naturalny czy cesarka?

Jouluatto, to daj koniecznie znać, co Twoja lekarka sądzi o wąskich bioderkach, bo chciałabym usłyszeć możliwie najwięcej opinii:) Muszę sama podjąć decyzję, jak chcę rodzić, a co tu owijać w bawełnę- przecież w ogóle się nie znam.
 
reklama
A ja jeszcze dziewczyny nie napisałam dlaczego nie chcę cesarki. Otóz mam duży problem z gojeniem się ran, nawet małych. Kazde szycie mi puszczało, a potem robił się bliznowiec. Bliznowce robiły mi się nawet po wkłuciach kroplówkowych :szok:
 
jak widać każda kobieta jest inna. Ja np nie chciałam słyszeć o sn bo (przepraszam za wyrażenie) mój tyłek z hemoroidów goiłby się dłużej niż rana po CC :szok: mam tendencję do tego cholerstwa i jestem pewna,że nie usiadłabym na tyłek przez jakiś miesiąc po porodzie, a po CC na drugi dzień już śmigałam, więc jak widać co komu dane ;) teraz też zamierzam mieć ustaloną CC.

Ostatnio znajoma mówiła, że jej koleżanka panicznie bała się porodu sn i to było nawet wskazaniem do przeprowadzenia u niej CC, nieźle,co ?? czyli jednak jak można jak się chce lekarzowi ;-)
 
Kurcze, powiem Wam że od początku byłam nastawiona na poród sn, ale ostatnio rozmawiałam z mamą i dziadkiem ginekologiem i oboje mnie zachęcają do cesarki, twierdzą że będę miała straszny problem przez moją figurę. Mam 85 cm w biodrach:/ wiem, że jest coś takiego jak pomiar miednicy i na tej podstawie się stwierdza, czy dziecko ma szansę się przecisnąć. Będę musiała z moją gin o tym porozmawiać i się poradzić, bo jestem trochę skołowana.

ile ty masz wzrostu :O?
Ja pprzed dziećmi miałam 96 w biodrach i 64 w pasie a mam tylko 171 cm

A ja jeszcze dziewczyny nie napisałam dlaczego nie chcę cesarki. Otóz mam duży problem z gojeniem się ran, nawet małych. Kazde szycie mi puszczało, a potem robił się bliznowiec. Bliznowce robiły mi się nawet po wkłuciach kroplówkowych :szok:

aaaaaa nie pomyślałam o tym, to będzie tragedia :( :( :(
Jak ja dam radę z dzieckiem po cc. A. zaczyna się sezon i go nie będzie prawie wcale :O
 
Patuska, to my wymiarowo jestesmy prawie identyczne ;D Ja mam 158cm, w dowodzie 160cm ;) I tez magicznej 50tki na wadze przed ciaza nie udalo mi sie nigdy przekroczyc ;D
 
reklama
Do góry