reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród naturalny czy cesarka?

Dagmar, gratuluje zamkniętych 27 tygodni!!!!!! Teraz to juz nie ważne czy cesarka czy nie!!!! Twoje szczęście wkrótce będzie przy Tobie, a to że nie słuchasz lekarzy to baaaaaardzo dobrze!!!!
 
reklama
Dagmar gratuluję, to już naprawdę zaawansowana ciąża:) w sumie to się nie dziwię, że boisz się cesarki, ja bym się załamała na wieść o tym, że chcieliby mnie pociachać. Oczywiście myśl, że, wybaczcie, dziecko mi wyjdzie przez pochwę też jakoś nie nastraja optymizmem, ale cóż, tak natura chciała i tak to musi się odbyć.

Powiedzcie, czy któraś miała zzo i była z niego niezadowolona?
 
zobaczycie i tak wyjdzie jak wyjdzie, my sobie mozemy teraz mowic, a co bedzie w czasie porodu to bedzie. Ja jak mnie mega bedzie bolao to wezme znieczulenie, ale od 7 miesiaca zaczynam cwiczyc i masowac macice i robic cwiczenia miesni koegla i moze mi pomoze. Kolezanka tak robila i urodzila w 2 godziny bez znieczulenia, mega prosty porod!
 
Ja przy Młodym nastawiona byłam na poród sn. Tym bardziej, że w rodzinie nikt przez cc nie rodził. Sytuacja jednak potoczyła się inaczej. Synowi zaczęło spadać tętno i był zmęczony porodem, a dodatkowo nie mógł wstawić się w kanał. Później okazało się jaki mały kolosik był. Ja też wymęczona byłam porodem, bo rodziłam ponad 20 godzin. W naszym przypadku cc było ratunkiem dla Młodego. Nawet mąż jak usłyszał w środku nocy o cc to wstał i powiedział, że się nie zgadza :-D śmiesznie było ;)
Później długo nie mogłam sobie darować, że sama nie urodziłam. Nawet usłyszałam, że poród przez cc to nie poród. Doszłam do siebie szybko, komplikacji nie było. Teraz mam gdzieś jak urodzę, ważne, żeby dziecko było całe i zdrowe.
 
ja nie mam możliwości zażyczenia sobie cesarki ani żadnych wskazań więc będę rodzić naturalnie od wejścia krzyczeć że chce zzo :p

Jouluatto o stymulatorach wiem tylko, że są dostępne u mnie w szpitalu..ale myślę, że jak zacznie boleć to wszystkiego się będziemy chwytać ;)
 
reklama
O kurcze, no to ja bym miala kolejne wskazanie do CC skoro tak, bo w biodrach przed ciaza mialam 83cm... Gin juz na poczatku ciazy mowila ze przy naszej duzej roznicy wzrostu i postury z mezem porod moze byc ciezki jesli dzidzius okaze sie duzy, ale musze jeszcze dokladnie dopytac co miala na mysli ;)
 
Do góry