reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poród rodzinny

reklama
ja zkolei kupiłam sobie kilka par spodni z takim szerokim bawełnianym pasem (niekoniecznie ciążowe...takie nieciążowe sa np. w H&M) i te spodnie są naprawdę ekstra... :) polecam
 
No i tak bardzo chciałam rodzić z mężem, a teraz nie wiem czy to będzie możliwe. Przez cały czas miałam do wyboru 2 szpitale i to tak z przewagą na ten jeden, ale wczoraj gin poleciła mi ten drugi, a tam trzeba mieć szkołę rodzenia, żeby był poród rodzinny. No i jestem w kropce, ale bede tam dzwonic, może tylko tak piszą, a w rzeczywistości jest inaczej. No jeszcze w ostateczności jest trzeci szpital, ale najpierw mój mąż musiałby zrobić rundke i się tam przejechać, bo nawet nie wiemy dokładnie gdzie.
 
myślałam o tym Pycha ale jedna położna mi odradziła, ponieważ dziecko po urodzeniu musi pływać w tej wodzie około 2 min aż pępowina przestanie "tętnić" a wiadomo że ta woda nie będzie już taka najczystsza,no i jest dużo przeciwskazań,tak mi tłumaczyła i podała parę innych powodów,chyba mnie przekonała.
 
Pycha ja jestem stuprocentowo zdecydowana na poród wodny, tylko że do tego nie może być żadnych najmniejszych przeciwskazań. Lekarz mi nawet powiedział, że jak za późno dotrę do szpitala i poród będzie juz zaawansowany, to to juz jest przeciwskazanie... ale mam nadzieję, że się uda :) tylko niestety kosztuje - u mnie 200 zł.
 
a takimi głównymi przeciwwskazaniami są choroby matki, np. krążenia albo jakies inne przewlekłe, no i też to, że dziecko nie może być za duże... mój lekarz powiedział bardzo proszę, położna również.
ciekawa jestem karolinna co to za przeciwwskazania, o których mówiła Ci ta położna??
 
dziweczyny dzięki za opinie :)

ja zdecyduje dopier w piątek po rozmowie z połozną, u nas kosztuje chyba 100 zł, więc jeszcze nie az tak dużo,
w tej chwili jestem bardziej na tak,
 
reklama
ithidlin chodziło mi właśnie o przeciwskazaniach matki,takich jak pisałaś.I w ogóle twierdziła że jak będzie akurat wanna zajęta (mimo iż ją wczesniej zaklepujesz) to też nie będzie tego porodu,śmieszne.
 
Do góry