reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)))

reklama
No Nastucha też ostatnio coraz częściej uśmiecha się jakby świadomie, np. wczoraj kiedy ją przewijałam :)
Inny postęp - odkrywa coraz bardziej, że ma rączki, a wczoraj po nocnym karmieniu to nawet wpakowała sobie kciuka do buzi i zaczęła go ssać :-) Wyglądało to cudnie, ale wyciągnęłam jej tego palucha z buzi(smoczka jeszcze da się wyrzucić, ale przecież kciuka dziecku nie obetnę :cool2:).

I widzę, że większość z nas jest skłonna do płaczu pod wpływem tych dzidziusiowych trików ;-) Ale racja - mężczyźni tego nie zrozumieją.

p.s. moja córa swojego tatusia owinęła w okół palca, nawet dla mnie tyle nie robił co dla niej :-D
 
za postep uwazam tez fakt, ze widze, ze zaczynamy miec stale pory dzemek w ciagu dnia...dzis nawet przygotowalam biad chyba pierwszy raz odkad sie urodzila bedac z nia sama, bo okolo 3 jest pora dzemki na brzuszku...zauwazylam, ze bardzo lubi tak sobie polulac i potrafi nawet ponad 2 godzinki w ciagu dnia tak potrafi:tak: i w zasadzie mam wrazenie, ze kazdy dzien to jakis nowy postep i obie uczymy sie czegos nowego....ja ucze sie jej, a ona swiata....;-)
 
za postep uwazam tez fakt, ze widze, ze zaczynamy miec stale pory dzemek w ciagu dnia...dzis nawet przygotowalam biad chyba pierwszy raz odkad sie urodzila bedac z nia sama, bo okolo 3 jest pora dzemki na brzuszku...zauwazylam, ze bardzo lubi tak sobie polulac i potrafi nawet ponad 2 godzinki w ciagu dnia tak potrafi:tak: i w zasadzie mam wrazenie, ze kazdy dzien to jakis nowy postep i obie uczymy sie czegos nowego....ja ucze sie jej, a ona swiata....;-)

U nas tez taki postep, a mianowicie mala zasypia codziennie kolo 12 i spi ok. 2 godzin. Reszta drzemek to kwestia przypadku :eek: za to dzis w nocy jej sie pierwszy raz rozregulowalo i budzila sie od 1 co 2 godz :sorry:
 
Dziewczyny czy Wasze dzieci podnosza wysoko glowki ?

Moj synus juz od kilku dni potrafi wysoko i dlugooo utrzymac glowe, praktycznie nie potrzebuje zadnej asekuracji. Dziwi mnie to troche bo myslalam ze takie "akrobacje" to dzieci w okolo 2 miesiacu zycia robia... a tu zonk... wiec nie wiem czy to postep czy wszystkie tak maja? :-)
 
Dziewczyny czy Wasze dzieci podnosza wysoko glowki ?

Moj synus juz od kilku dni potrafi wysoko i dlugooo utrzymac glowe, praktycznie nie potrzebuje zadnej asekuracji. Dziwi mnie to troche bo myslalam ze takie "akrobacje" to dzieci w okolo 2 miesiacu zycia robia... a tu zonk... wiec nie wiem czy to postep czy wszystkie tak maja? :-)

moj synek tez podnosi jest silny nawwet pani doktor powiedziala mysle ze jezeli same to robia to se krzywdy nie zrobia :)
sie smieje ze Pawel zachowuje sie jak żółwik :) jak swoja szyje wyciagnie :)
 
reklama
U nas dwa nowe postepy:
1. Zaczyna nadazac za mlekiem sikajacym z cycka i coraz rzadziej sie zaksztusza
2. Rozroznia dzien od nocy i wie ze noc jest od spania..... ze mna w łózku i nigdzie indziej nie da sie polozyc po kapieli:tak::-D W dzien spi ladnie w swoim lozeczku, wozku, gdzie popadnie a wieczorem czeka az lozko poscielimy. Ostatnio walczylam z nim do 23. myslalam ze go cos boli i nie moze usnac. polozylam go do naszego lozka, momentalnie zasna i przespal 6 godzin:szok:
 
Do góry