reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy :) WAGA

19 tydz- 1 kg do przodu. Ale mam swoja wage, hihhi, nie moge za duzo przytyc, dla wlasnego i Dzidzi zdrowia:)
Ale nie oszczedzam sie w jedzonku, jem na co mam ochote. Wszystko!! Nawet ostatnio o 24 kajzerki z zoltym serem i musztarda:)
 
reklama
No moje kochane zwarzylam sie i zalamalam.... kolejne kilo do gory w ciagu tygodnia - straszne..... zaczynam sie bac bo nie jem po 20 stej i ogolnie nie jem duzo :-(
6 kilo od maja jejku....
i 19 tydzien i 3 dni.....
 
No co Antares77?:) ja na serio jem wszystko....rano kanapki, o 12 - 2 nastepne, do tego jablko, albo inny owoc, jogurt, albo kefir, czasem pojem rodzynkami w czekoladzie. Po powrocie do domku wcinam obiadek. A potem znowu jakas kanapka, czasem slodycz. Nie mam na nie czesto ochoty, ale jak mnie ostatnio naszlo to prawie cale ptasie mleczko, albo cala pake delicji.
 
Myfa - głowa do góry :) i tak nie jest źle :) Nie wiem jakie masz nawyki żywieniowe, że tak powiem  ale  pomysl może o tym, zeby jeść małe posiłki ale częściej - włąśnie o tym mówił mój gin. Nie pij soczków z kartonów bo mają duzo cukru, staraj sie jeść ciemne pieczywo i tak dalej :)

I się nie zamartwiaj :) jakbyś miałą 15 do przodu to by był dym :)
 
Aska K pisze:
No co Antares77?:) ja na serio jem wszystko....rano kanapki, o 12  - 2 nastepne, do tego jablko, albo inny owoc, jogurt, albo kefir, czasem pojem rodzynkami w czekoladzie. Po powrocie do domku wcinam obiadek. A potem znowu jakas kanapka, czasem slodycz. Nie mam na nie czesto ochoty, ale jak mnie ostatnio naszlo to prawie cale ptasie mleczko, albo cala pake delicji.

hi,hi nic tylko jak sobie wyobraziłam te wszytskie kajzerki :) pozdrawiam Cie serdecznie :)
 
Wiecie co najgorsze to jest to, że teraz dopiero zaczniemy tyć i później jakiś 8-9 miesiąc bo wtedy dzidzie rosnął najbardziej ;) Chociaż, każda ciąża jest inna ;)

Myfa proponuję żebyś nie łączyła wędlin z pieczywem i np. mięsa z ziemniakami, ryżem itp. Nie martw się mi też skoczyło w ciągu 1 tygodnia kilo i też się podłamałam - wydaje mi się, że skoczyło bo zaczęłam łączyć produkty :( dodam, że mam alergię pokarmową i nie wszystko mogę jeść ale jadłam :mad: więc od dzisiaj zaczynam uważać co z czym jem ;)
 
buhahahahahahaha......no ladnie...ja nigdy duzo nie jadlam, a zawsze dobrze wygladalm:p wiec dla mnie 2 kajzerki o 24:00 to duzo:), ale 24 szt. o 24 to juz by byla przesada, hihihiihihihi
Buziaki Dziewczynki, urywam sie z pracy, maz jest akurat w poblizu i zwiewam do domu.
Do juterka, papappaaNo i SMACZNEGO wszystkim zycze:)
 
reklama
Do góry