reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy :) WAGA

soczkow nie pijam chyba ze z żurawiny ale malo, poza tym chyba na ciemne pieczywo sie przezuce bo jadam biale....
 
reklama
wiem...............Myfa - tez uwielbiam białe.....nie ma to jak świeżutka bułeczka z masełkiem i żółtym serkiem..........ale ciemne jest zdrowsze :)
 
A ja jem ciemne i przybrałam na wadzę - ech... dlatego zaczynam patrzeć co z czym jem bo jak mi tak będzie wskakiwał 1 kg w tygodniu to wpadnie mi jeszcze 21 kg - oj.... lepiej żeby nie ;D
 
MYFA co sie przejmujesz,ja mam 5 kg do przodu,moja kolezanka tyla ladnie w ciazu ,co miesiac przybywal jej tylko 1 kg za to w 8 miesiacu przybrala nagle 10 kg i mowila ze jadla jak zawsze....a teraz chuda jak patyk...po porodzie 7 miesiecy i co???nie ma reguly
 
A ja mam już 7 kg na plusie z czego 5kg to z pierwszego trymestru ale boję sie na maksa tej wagi
co tu robić jak ma sie wilczy apetyt co 3 godz muszę coś zjeść bo mam silny ból żołądka
już sie zapycham owocami i warzywami ale co tam najwiecej mi w brzusiu przybyło normalna piłka mi sie robi!! ;D
 
reklama
Do góry