reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy :) WAGA

reklama
Ja kupiłam normalną, jakieś 2 miesiące temu. Mąz zapytał, czy bedę sie w ciązy odchudzać, ze potrzebuję wagi ;)
 
:) :) :) :)Nie wiem jak to przeliczyć w pierwszych m-c schudłam 4kg teraz je nadrobilam
 
Obecnie jestem po 19tyg. ciąży i mam na +5,5 kg. I powiem szczerze, że troszkę się martwię, bo to moja druga ciąża i niestety w pierwszej przybyłam tylko 3kg. A muszę powiedzieć, że nie należe do "chuderlaczków", choć gruba też nie jestem.
A tak w ogóle to słyszałam, że dziewczyny bardzo szczupłe w ciąży przybywają więcej, bo nabierają dodatkowo "swoją niedowagę".
 
:) :) :) :) ja w pierwszej przytyłam do 33tyg 6kg teraz też widzę zmiany jeśli liczyć to co schudłam na początku to na + już 4 kg ale do 12 kg jeszcze trochę a przecież taka jest norma no i najważniejsze zdrowie dzidzi
 
pomijajac meczoce zakupy z rana...caly dzien sie  lenie noi obrzeram makabra.....a slodycze tak mnie kusza strasznie....jejku a jeszcze 3 miesiace temu niemoglam spojrzec na nic slodkiego...o co tu chodzi...na wage nawet nie wchodze dopiero u gina  29 wrzesnia...musze jeszcze ortopede chyba odwiedzic bo noga mnie dobija a dokladnie gorna czesc uda czasem czuje jak by mi chodzily tak mrowki, mam takie odretwiale  a dzisiaj jak dlugo stalam to az mnie pieklo mialyscie cos takiego? nie mam pojecia co jest grane kiedys mialam tez to przed ciaza ale samo przeszlo a teraz nie chce :-(
 
Myfa mam nadzieje, że trafisz na lepszego ortopedę niż ja. Bo ja oprócz tego że jestem dojrzała (a mam tylko 28 lat) to nic sie nie dowiedzialam
 
reklama
ło matko..... dlatego nie wiem czy od razu nie isc do prywatnego, ale kurde zbankrutuje na tych lekarzach.... :-(
 
Do góry