reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy :) WAGA

reklama
Nio, Olcia.... mnie juz nawet kopie to drugie ;-)
A tak na serio, to.... na wlasnie... od dwoch tygodni mam wrazenie, ze czuje ruchy dzidziusia... chyba na glowe upadlam... albo mam glisty ludzkie, albo sama nie wiem...
 
i ja tak właśnie odczuwam - tak jakby dzidziuś kopał... ale wiecie co to chyba rozciągnięte mięśnie się kurczą bo ja teścik robiłam i w ciąży nie jestem :D
 
Kira25 pisze:
Nio, Olcia.... mnie juz nawet kopie to drugie ;-)
A tak na serio, to.... na wlasnie... od dwoch tygodni mam wrazenie, ze czuje ruchy dzidziusia... chyba na glowe upadlam... albo mam glisty ludzkie, albo sama nie wiem...
Mam to samo. Pierwsza seria tych ruchów była dokładnie miesiąc temu, też brałam pod uwagę ciążę i jakoś nie było mi do śmiechu. Po kilku dniach dostałam pierwszej miesiączki i jednocześnie czułam ulgę, szczęście i smutek, cudaczne i niespotykane uczucie. Teraz znów czuję ruchy ale już wiem, że skończą się tak jak miesiąc temu
 
no ja musze zadzwonic do gina,bo tez mam pewne podejrzenia
az sie boje :mad:mam nadzieje ze nie uszczesliwie Natali rodzenstwem tak szybko
 
reklama
o rany!!! mam to samo....caly czas wydaje mi sie ze jestem w ciazy bo czuje ruchy dziecka..Juz myslalam ze zemna cos nie tak :Dale widze ze nie jestem sama.
Mam caly czas stres i czekam z utesknienim na kazda kolejna @ (jak do tej pory nienawidzilam gdzy nadchodzila tak teraz oddycham z ulga )
 
Do góry