reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
Hej. Ja tu już byłam chwilę [emoji6]
Jednak z końca kwietnia termin ewidentnie przesunie się na maj ze względu na moje długie i nieregularne cykle, co z resztą potwierdziło dotychczas USG.
Mam na imię Michalina, rocznik 1990. Mieszkam pod Poznaniem. To moja druga ciąża, pierwsza poroniona w maju tego roku w 10 tygodniu. Powodem był brak echa zarodka. Udało się ponownie zajść w 3 cyklu. Tym razem serduszko się pojawiło, chociaż zarodek słabo rośnie, ale jestem obstawiona lekami, beta rośnie i wierzę, że tym razem będzie dobrze [emoji6] [emoji110]
 
Hej jestem Majka, na majówki się już chyba nie załapie bo według miesiączki hmmm termin na 6.06 ale czerwcówek jeszcze nie ma :) do miesiączki zostało mi równo 7 dni niczego nie sprawdzałam, ale być może może może a prawdopodobieństwo duże :) chętnie wsiąknę od Was troszkę ciążowej energii :)
 
Hej jestem Majka, na majówki się już chyba nie załapie bo według miesiączki hmmm termin na 6.06 ale czerwcówek jeszcze nie ma :) do miesiączki zostało mi równo 7 dni niczego nie sprawdzałam, ale być może może może a prawdopodobieństwo duże :) chętnie wsiąknę od Was troszkę ciążowej energii :)
Jest wątek czerwcowek. Jeszcze nie przyklejony na głównej ale jest nizej.
Link do: Czerwcowe Mamy 2019
 
Hej. Jestem Wiola. Mieszam ok 40 km od Warszawy.
To moja 3 ciąża. W domu mam 8 letnia córkę i 7 letniego syna.
O ciąży dowiedziałam się wczoraj. Termin miesiączki to 20.09 ale nie przyszła;) no i zrobiłam ten a ty od razu dwie czerwone kreski. Do lekarza miałam iść jutro ale chyba za wcześnie. Pójdę za 2 tyg
 
Witam Was wszystkie :)
Jestem Ania mam 29 lat jestem z małopolski:), to moja pierwsza ciąża:)
termin 17 maj:) aż niedowierzam. oby wszystko było ok:).
 
Hej! jestem Ania i mam 28 lat :) mieszkam w małym miasteczku w województwie śląskim. Jest to moja druga ciąża, pierwsza niestety była pozamaciczna i zakończyła się laparoskopią :( dzisiaj rozpoczynam 9 tydzień ciąży, OM 2 sierpnia, a termin porodu z obliczeń lekarza wypada na 11 maja :) pozdrawiam Was serdecznie i gratuluję fasolek :)
 
Hej Jestem Dominika. Mam 25lat, to moja pierwsza ciąża. Jestem jeszcze przed pierwszą wizytą, a wizyta za 2 tygodnie, więc trochę się stresuję :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam na imię Marta jestem z Łodzi, jak ostatnio pisałam na tym forumm miałam 23 lata, stąd nick 23marta, teraz powinno być odwrotnie 32marta ;)
Druga ciąża 8hbd, liczę na dziewczynkę, mam w domu dwóch chłopców - bliźniaki lat 9. Termin na 17 maja
 
Do góry