reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pracujące mamusie

Shanta to było w kłutni o pieniądze, których nam nie oddała, więc trochę się bał. Ale ja umię zadbać o siebie i do tego jeste taka wredota, że potrafię się nie oddzywać do kogoś pare lat jak mi zalezie za skór.

A może założyć klub dla synowych nienawidzących wrednych teściowych z hasłem przewodnim "ty tu (u)rządzisz";-):-D
 
reklama
Hej dziewczyny
ja sie musze pochwalic dostalam NARESZCIE STAZ!! do piatku jestem jeszcze na praktyce a od poniedzielku juz jako stazystka... hehe
Adas narazie dobrzee tesciowa przychodzi do niego i moja mama narazie o nic sie nie dochodzimy problemow nie ma...

tylko czasem mi brakuje mojego smyka... i on jak juz widzi ze wychodze to placze...:-:)-(
 
kamilka trzeba bylo orazu na staz isc i poprosic zeby kasiezczke wypisali to tak jak ktos 10 lat pracuje w urzedzie a sie teraz uczy to nie idzie gdzie indziej za darmo mc pracowac tylko daje przelozonemu wypisac ;-)
 
Wiktoria ale chodzi o to ze ja od stycznia czekalam na staz ale dopiero wszystkie formalnosci teraz sie skonczyly tak nasz kochany urzad pracuje... wiec musialam isc na praktyke mialam przynajmniej jakies wprowadzenie...
 
Pola, co za wredna jędza z tej twojej teściowej!!! A szwagierka ile ma lat?
28 lat
Żeby było śmieszniej to Wam jeszcze cos o niej opowiem, to był HIT... w sumie to rece opadają, ale cóż...
W okolicach sylwestra cała nasza trójka miała jelitówkę. Starałam się żeby Szymon nie trafił do szpital;a i co 5-10 min trzebabyło męczyc go łyczkami wody. Ogólnie normalna sytuacja, gdyby nie to, że oboje tez byliśmy chorzy i nie mielismy sił wstawac z łóżka. Było tragicznie ale nie chcieliśmy nikogo wołać na pomoc, bo nie chcieliśmy żeby reszta rodziny nam się rozłożyła.
Przy niedzielnym obiedzie opowiadaliśmy jaki mieliśmy szpital polowy i jak było ciężko zajmowac się Szymonem, gdy oboje bylismy równie chorzy. na co moja szwagierka mówi "to trzeba było go ODDAĆ do szpitala to by Wam szybciej przeszło" Fajna z niej kiedyś będzie mamusia :-D:-D
 
pola nie no zdolna z niej bestia nie ma co :tak:

kamilka ja nie ide na praktyke bo nie bede za darmo pracowac niech mi wypisza ksiazeczke jak bede na stazu :-p
 
Pola, według mnie takie osoby w ogóle nie powinny mieć dzieci. Ja też mam poj.... szwagierkę, ma ponad35 lat nie mają dzieci, bo jak to stwierdziła "wystarczy, że jej usmarkane bachory sąsiadów pod oknami gonią" :baffled::baffled::baffled:
Żeby nie było off topica: jutro zanoszę aplikację na komendę :-):-):-)
 
Wpadłam się pochwalić, że podanie leży już na komendzie :-):-):-) Tylko podobno trzeba będzie jakiś test pisać :baffled:
 
reklama
Do góry