reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pracujące mamy!!!

reklama
gosia888 pisze:
Teddy pisze:
[
moze dlatego, ze jednym praktycznie zdaniem obrazilas 3/4 osob czynnie udzielajacych sie na "pazdzerniku"... :)

Więc jeśli dobrze licze to 1/4 osob się nie obraziła tak? To czemu nie moge wlasnie z nimi rozmawiac? A te 3/4 niech sie dalej czynnie udzielają ale na innych wątkach.

O matko, no teraz to mnie ubawiłaś ;D
Widocznie ta 1/4 jakoś nie ma ochoty na rozmowę. W przeciwieństwie do 3/4. Wybacz, ale najwyraćniej nie Ty decydujesz kto będzie się udzielał w jakich watkach.
 
nie, i nigdy nie bylo to moim zamiarem. natomiast w tej chwili zastanawiam się po co to piszesz. bo chyba nie po to, zeby zadomowic sie na pazdzierniku i poczuc sie na nim dobrze. Czyli jednak chodziło o dowartosciowanie się, a ja się łudziłam, ze moze nie tylko.
 
jak to po co to pisze. Moze ty lubisz jak po Tobie jedzie ktoś. Ja nie i to jest naturalna sytuacja obronna. Aha ale jesli by mnie ktos przeprosil to skonczylabym kłotnie. Ja przeprosilam wielokrotnie. Ale najwyrazniej nie macie na celu skonczenie tego. Nie wiem do czego wy dązycie. Do tego by na pazdzierniku byly tylko osoby ktore wy darzycie sympatia??? I to wy macie oceniac kto tu bedzie a kto nie? Kto jest fajny a kto nie? Zaraz pewnie naskoczycie za tą wypowiedz. Ale jesli nawet ta 1/4 sie ze mna zgadza to teraz nie napisze tego bo tak samo naskoczycie na nie.
 
Gosia ale po co to piszesz? Teraz to już naprawdę nie ma sensu.. każdemu się zdarzy głupotę napisać.. i się nie ma co obruszać. Było mineło, przeprosiny przyjęte. Po co teraz to obrażanie się? Po co Twoje wojownicze zachowanie? Przecież żeby pisać o synku masz też masę innych wątków i gwarantuję, że nikt by Cię tam nie krytykował i nie gonił.
A co do hermetycznego środowiska i nowych mam - to ja np jestem nową mamą i jakoś nie czuję, żeby mnie tu dziewczyny ignorowały z tego powodu, że nie jestem na październiku od początku ciąży. A jak napiszę głupotę to też mi to wytkną i jakoś nie uważam, żeby to było złe.
 
Gosiu, a Ty ciekawszych zajęć w pracy nie masz tylko obrażanie innych? Bo wiesz, z tego co widzę to pracownik z Ciebie słaby. A jeśli chopdzi od zieci to nie zauważyłam, zebyś pisała o synku.
 
reklama
jarella chyba nie u wszystkich przeprosiny przyjete. Bo Ci co wchodza pierwszy raz na watek to widzą moją straszną wypowiedż a nie widzą przeprosin.
Magdusiek widocznie jestem słabym pracownikiem i jeszcze słabszą matką.
 
Do góry