)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Prezent Na Roczek

kanoot

STYCZNIOWA MAMA '06
Rozwiązania
0
reklama

shakespeare

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
mi się bardziej ta żyrafa podoba niż fotelik, a takie klocki to my mamy ale bez żyrafy - chyba, że ktoś ją sobie zostawił :-D :-D :-D

martka_79

Styczniówka 2006
Miasto
GDYNIA :)
Rozwiązania
0
zyrafka fishera jest fajna ale polecam słonika, jest trochę droższy ale fajniejszy, i nawet jak Michaska bawi sie nim długo to ta melodyjka co w nim gra nikomu nie przeszkadza!!!:-):-):-)

nausea

Styczniowe mamy'06
Miasto
łódzkie
Rozwiązania
0
jA WIDZIAŁM U ZNAJMEJ garnuszek na klocuszek fisher price'a, SUPER, KUPIŁAM JUŻ NA aLLEGRO I CZEKAM:)

aniołekk

Fan(ka)
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
samochod fishera z klockami:) mlodemu dalam potrzymac w sklepie.. podobalo sie:) wiec mam z glowy:) pokazcie mi slonika!!!!!!!!!!!

martka_79

Styczniówka 2006
Miasto
Rozwiązania
0
polecam jeszcze "stoliki" nie koniecznie takie drogie (chyba że od dziadków na święta ;-);-);-))! Młoda ma starszy model (używany za 50zł kupiłam), i sgo lubi , bo pod blat mozna wrzucać klocki i takie tam....i jak się blat odwróci to jest taka specjalna do tych klocków!!!

Fajnie sie przy nim bawi, "gada" sobie, przyciska coś, układa, wkłada wyrzuca, i chodzi z nim jak z jeździkiem po pokoju!!!

FISHER PRICE - MUZYCZNY STOLIK HIT CENA OD SS FVAT (139730625) - Aukcje internetowe Allegro

reklama

martka_79

Styczniówka 2006
Miasto
Rozwiązania
0
stoliki sa super, nasz jest kwadratowy i ma zciągany blat(na blacie może nie ma nic ciekawego, za to pod nim.........) , ale te to już można tylko z drugiej ręki kupić bo to staroć!!!!Ale strasznie Chaśce się podoba a to ważne!!!!

oto on:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
W Potrzebuję porady 6
A Potrzebuję porady 38
S Niemowlaki 71
C Rozwój i zabawy 30

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry