reklama

Prezent Na Roczek

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez kanoot, 10 Listopad 2006.

1. kanoot

kanoot STYCZNIOWA MAMA '06

2. shakespeare

shakespeare Fanka BB :)

mi się bardziej ta żyrafa podoba niż fotelik, a takie klocki to my mamy ale bez żyrafy - chyba, że ktoś ją sobie zostawił :-D :-D :-D

3. reklama
  4. martka_79

martka_79 Styczniówka 2006

zyrafka fishera jest fajna ale polecam słonika, jest trochę droższy ale fajniejszy, i nawet jak Michaska bawi sie nim długo to ta melodyjka co w nim gra nikomu nie przeszkadza!!!:-):-):-)

5. nausea

nausea Styczniowe mamy'06

jA WIDZIAŁM U ZNAJMEJ garnuszek na klocuszek fisher price'a, SUPER, KUPIŁAM JUŻ NA aLLEGRO I CZEKAM:)

6. aniołekk

aniołekk Fan(ka)

samochod fishera z klockami:) mlodemu dalam potrzymac w sklepie.. podobalo sie:) wiec mam z glowy:) pokazcie mi slonika!!!!!!!!!!!

7. martka_79

8. martka_79

polecam jeszcze "stoliki" nie koniecznie takie drogie (chyba że od dziadków na święta ;-);-);-))! Młoda ma starszy model (używany za 50zł kupiłam), i sgo lubi , bo pod blat mozna wrzucać klocki i takie tam....i jak się blat odwróci to jest taka specjalna do tych klocków!!!

Fajnie sie przy nim bawi, "gada" sobie, przyciska coś, układa, wkłada wyrzuca, i chodzi z nim jak z jeździkiem po pokoju!!!

FISHER PRICE - MUZYCZNY STOLIK HIT CENA OD SS FVAT (139730625) - Aukcje internetowe Allegro

9. aniołekk

aniołekk Fan(ka)

10. reklama
  11. aniołekk

aniołekk Fan(ka)

tu jest ze wszystkimi dodatkami ale no extra:)

12. martka_79

stoliki sa super, nasz jest kwadratowy i ma zciągany blat(na blacie może nie ma nic ciekawego, za to pod nim.........) , ale te to już można tylko z drugiej ręki kupić bo to staroć!!!!Ale strasznie Chaśce się podoba a to ważne!!!!

oto on:

Poleć forum