reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent Na Roczek

reklama
w nowej ofercie netto.. jest fajny drewniany pociag(18 elementow) i fajowe drewniane pudelko z klockami (w wiaderku przykrywka i tam mozna wrzucac klocki w otwory) calosc 50 elementow 25zl:) chyba niezle zastanowie sie oferta wazna od 13.11.2006:)
 
a my na mikolaja maluchom sprawimy jednemu PERYSKOP do kąpieli Little Tikes NOWOŚĆ 2006!! (140271167) - Aukcje internetowe Allegro
a drugiemu jeszcze trwaja poszukiwania no i jeszcze oczywiscie musimy dac zamowienia babciom ciotkom wujkom :) sami niemamy z mezem pomyslow na prezenty .
Zabawek maja juz multum a te wszsytkie fishery drogie mysle ze nie warto bo to sa zabawki raczej tylko dla maluchow i dzieciaki szybko z nich wyrastaja to jest moje zdanie nie powiem ze chlopcy nie maja :) nawet sama im kupowalam hehehe
:)
 
Fajne pomysły dziewczynki.
Ja jeszcze nie zastanawiałam się nad prezentem na roczek , a to już przecież tuż tuż.

Z nowych nabytków zabawkowych mamay klocki Fisher price takie jak w zestawie z żyrafą i pilota chicco . Obydwie zabawki zajmują Zuzkę na dłuższy czas.
 
kurcze....peryskop jest super, i nie drogi....muszę chyba też przeszukać allegro, bo o istnieniu niektórych zabawek nawet nie mam pojęcia:-p
 
reklama
martka - dzięki wielgachne! chyba naciągnę brata na ten za 77, Wojtek uwielbia telefony :-) a co, niech się chrzestny wykaże :rofl2:

zobaczymy jeszcze po ile chodzą takie cuda na mieście, ale nie sądzę, żeby taniej było
 
Do góry