reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem. Słaba jakoś nasienia

Nie dziękuję, właśnie znalazłam jakiegoś innego lekarza jutro mam wizytę z mężem. Mam nadzieję że nie jest to kolejny naciagacz i nam pomoże.
 
reklama
U mojego męża stwierdzono oligoteratozoospermię. Obecnie jestem drugi dzień po transferze blastka w piątej dobie (świeże komórki). Pierwsze nasze podejście lekarz procentowo ocenił szansę na 50- 70%
 
Trzymam kciuki, mam nadzieję że u na obedzie się bez, jutro mąż ma umowiona wizytę. Czy Pani maz mial tez takie slabe plemniki?
 
Oczywiście, że tak, ale nawet jeśli jest cień szansy na zajście w ciążę naturalnie to wysoka prolaktyna może to skutecznie uniemożliwić. Dlatego kompletnie nie rozumiem podejścia lekarza do tematu 🙄 na pewno bym u niego nie została.
Jestem właśnie po wizycie u nowego gin. Wszystko nam rozjaśnił, mam tylko jeden drozny jajowod lewy , gdyż do prawego zostało wpuszczone podciśnienie( zjebane przez poprzedniego ginekologa) mąż dostał zalecenia 1-2 piwka na tydzień, będziemy brać cynk i jest szansa na to że uda się naturalnie po poprawienie wyników męża;) . Lekarz zlecil dodatkowe badania i czekamy na wyniki.
Trzymajcie kciuki i dajcie trochę cierpliwości.
 
Do góry