reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problem z "gazami"

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Irlandia...martwi mnie ilosc kupek,bo robila wiecej a teraz jedna duza i rzadka...nie wiem co myslec. tak, karmie piersia, ale czy unormowanie kupek zaczyna sie w tym wieku? wczoraj byla spokojniejsza, dzis ma wiecej napadow. nie sadze ze to kolka, to jest o roznych porach. Nina ma problem z gazami, jak puszcza baki to czesto placze. zastanawiam sie co jej moze pomoc i pzez ile czasu probowac z lekarstwami. na pewno jest lepiej bo jak sobie przypomne pierwszy dzien bez lekarstw to mi strasznie jej zal
 
z czopkami glicerynowymi trzeba uwazac, bo dzidzia sie moze przyzwyczaic. ja mojej coreczce robie rowerek nozkami, przyciskajac je lekko do brzuszka, i masuje brzuszek - daje na reke troche oliwki i masuje zgodnie z ruchem wskazowek zegara. pomaga choc zdarza sie, ze moja Dorotka nie robi kupki i trzy dni, a w miedzyczasie widac, ze probuje - pcha, prezy sie, robi sie czerwona. wiem ze pomaga systematyczne wykladanie na brzuszek - tylko ze tutaj jest problem - Dorotka tegi nienawidzi! wpada wrecz w histerie, gdy musi lezec na brzuszku dluzej niz 5 min. jak Wy sobie radzicie z takim problemem?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry