reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy ze współzyciem

reklama
ewunia :-D :-D :-D :-D

emcia - no właśnie te popołudniowe drzemki w weekend !!!! bardzo je z mężem lubimy:rofl2: :rofl2: :biggrin2: :biggrin2:

maga - mimo wszystko i tak dobrze, że chociaż wtedy jest Wam dobrze


a na lęk przed dzidziusiem polecam pigułki i gumki;-) ;-)
 
U nas sprawy średnio na jeża bo warunki są fatalne i mnie to to głównie dołuje - zero prywatności - wszystko cichutko, szybciutko i bez polotu zero jakiegoś szaleństwa, spontonu - jest tak banalnie.
ale.... Nadrobimy to wszystko u siebie.

A z tym brakiem chęci to chyba nie jest dobrze bo w związku jak by nie było sprawy łózkowe odgrywają swoją ważną role i trzeba o tą sferę także dbać.
Ja wiem ,że się nie ma siły i dziecko pochłania większość naszej uwagi ale o naszych mężów też musimy zadbać - żeby było dobrze i żeby poprostu któregoś pięknego dnia nie stwierdzili, że żona to tylko matka i że jednak czegoś mu w tym związku brakuje ( bo każdy ma swoje potrzeby)Rodzina to zarówno dziecko jak i mąż - tak myśle
 
aqua twoja wypowiedz podzialala na mnie mobilizujaco:tak: tylko do marca jak odwiedze gina i rozwiaze problem to juz dam powera;-)
 
Aqua, swiete slowa, ale u mnie nie ma rady- raz ze Ola sie budzi co chwila i w dzien i w nocy, dwa ze mnie boli a do ginka mam potwornego pietra sie wybrac. BO tam bedzie jeszcze gorzej bolalo :-:)-:)-( No i w sumie od porordu bylo tylko 3 razy:zawstydzona/y: Ostatnio probuje zmienic nastawienie, moze sie w koncu zmobilizuje:dry:
 
reklama
Do góry