reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje sklepowe

W Polo sa jumbo paki pomarańczowych pampersów plus paczka chusteczek za 36 zł.
W makro wielkie paczki niebieskich pampersów np 82 szt rozm 4 są po 52 zł
 
Ostatnia edycja:
reklama
w tesco pampersowe chusteczki w promocji (i niebieskie i białe) 6-cio pak 25,99pln dziś byłam i kupiłam dwie paki, a w auchanie dwa dni temu M kupował te same po 47pln :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
W realu są w promocji pieluchy Happy Bella te nowe 3d flexi , wzięłam z ciekawości , są bardzo podobne do pampersów, tylko te gumki rozciągliwe są nie na boczkach ale z tyłu. Warto wypróbować, 70 szt( rozm 4 ) za 35 zł
 
Ja skorzystałem :-) Chociaż musiałem latać dookoła sklepu - do kasy, z powrotem do wejścia, do kasy itd. ale mam na każdą paczkę oddzielny paragon i bon.

Promocja świetna, bo paczka pieluch wychodzi 23 zł.
 
Ja skorzystałem :-) Chociaż musiałem latać dookoła sklepu - do kasy, z powrotem do wejścia, do kasy itd. ale mam na każdą paczkę oddzielny paragon i bon.

Promocja świetna, bo paczka pieluch wychodzi 23 zł.


Ja nie musiałam ganiać. Pani w kasie była tak sympatyczna, że skasowała mi osiem paczek oddzielnie :-D Gdybym była przy kasiorce, to kupiłabym duuuuużo więcej.

Mam pytanko, gdzie kupić dobre i niedrogie kozaczki?
 
reklama
A w Carrefour Express też będzie ta promocja? Bo jest u nas na drugim końcu miasta i nie wiem czy się opłaca jechać ;-) :sorry:
 
Do góry