reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Przecież to zupełnie naturalne, że czujecie zmęczenie. Podziwiam Was, że tak długo się trzymacie. Ale już niedługo wrócą normalne dni. Dziewczynki też są niesamowicie dzielne. Przy takich parametrach to już tylko może byc z górki. Pozdrawiam i ściskam Was mocno, a dziewczynki ucałujcie za tę ich niesamowitą walkę.
 
reklama
Nie było mnie tu od wczoraj a tu same dobre wieści strasznie się Cieszę:-):-):-):-)
Majcik dzielnie walczy zuch dziewczynka:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
MMM Jesteście Wielcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ja już z niecierpliwością czekam na wieczorne informacje...ciekawe jak tam Majcik...może już bardziej przytomna...jeszcze trochę kochani i będziecie razem...wiem jak boli taka rozłąka...ale jeszcze troszkę i będzie normalnie!!!!
 
Wróciłam po świętach, a tu saaaaaaaame dobre wiadomości. Tak trzymaj Majcik. Tak trzymaj.
 
:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D



li-6403.png
 
No proszę aż milo sie czyta.
Ta popraw to nic innego tylko posłuchała swojej cioci i bierze się w garść żeby na majówkę do niej przyjechać na basenik cieszę się bardzo.
Pozdrowienia dla Justyny i dla Zosi trzymajcie się dziewczyny.
19950603300114.png


200103251972.png


200601212156.png

dorisw - strona domowa w Fotosik.pl

33af41ac714606fbmed.jpg

 
Mońcik pewnie padla zmeczona dzisiejszymi emocjami i jutro rano cos napisze swiezutkiego. ;-)
Ah,jak super,ze Majulka tak dzielnie walczy! :-) :tak:

Dobrej i spokojnej nocki MMM,Zosienko z rodzicami i wszyscy e-kibice BabyBoom'owi! :-) :tak: :blink:
 
Dziendobry:-D, dzisiaj My witamy wszystkich z rana i czekamy na dobre wieści:-).
 
Cześć,cześć.Niedługo 11,oby Mońcik uśmiechnięta wróciła:tak:
Buziaki dla Majeczki i Zosieńki i ich rodziców !!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry