reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

holly- nie przejmuj się ,jesteśmy w podobnym wieku ciążowym ,a ja pewnie już mam z 14 do przodu.....tylko ja ważyłam jakieś 56 przed ciążą,no to teraz jakieś 70 ważę......też mi rosną piersi.....ale ostatnio zauważyłam ,że w ramionach mi przyrosło trochę tłuszczyku....cholercia....Jutro się zważę u lekarza....
 
reklama
no a u mnie jest jakieś 8 -9 kg. Dla pocieszenia powiem że w pierwszej przytyłam duuuużo ok 25 kg. Teraz trochę się pilnuję ale pewnie też zaliczę sporo kilogramów, taka uroda tak sobie to tłumacze hehe.
 
Ja przed ciążą ważyłam 50 kg, teraz 58, mały waży teraz 880g. Najwięcej przytyłam w ciągu ostatniego miesiąca-3kg. Ciekawe co będzie dalej? :)
 
U mnie 6 kg na plusie. Najwięcej przytyłam przez lipiec bo aż 3 kg!:angry: Chyba przez te upały, mało się ruszałam. Teraz stanęło na 60 kg i od 3 tygodni się nie zmienia
 
waga dziś 70,9 wię cnie jest tragicznie :)
ale słuchajcie ja to nie iwem jak się powstrzymac od jedzenia!
Wczoraj w dzień pięknie jadłam co 3 godzinki posiłki i wóciłam do domu. Godizna 19 a ja :
1. 3 kanapki z pasztetem i pomidorkiem
2. talerz spaghetti
3. 5 ciasteczek
4. około 6 ogórków małosolnych.

Same widzicie........
 
reklama
Ja ostatnio się rozpędziłam i w ciągu 2 tyg. przybyło mi 2 kg :szok: Ale na razie nie jest źle. Wyjściowa 52kg, wczoraj 57kg.
 
Do góry