reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

Mam założony pessar od 25 tyg i podobno na razie dobrze trzyma wiec powinnam dociągnąć jeszcze 3 tyg. tak żeby mały urodził się w 37 tyg. Będzie chłopczyk :) (mamy juz 2 letnią córeczkę :))
Ewciik miałaś wskazania do cesarki czy wolałaś rodzic w ten sposób? Długo dochodziłaś do siebie po porodzie?

Gieer ja poprzednio rodziłam w Wojewódzkim i o dziwo tez krzyki mi nie przeszkadzały, ważne że nie widziałam co się dzieje w pomieszczeniu obok :p gorsza dla mnie była para która rodziła w pokoju obok i cały czas sobie żartowali bo dziewczyna miała takie skorcze że prawie ich nie czuła...
 
reklama
O to super będziecie mieć parke :)
Ja chciałam mieć cesarkę wiec to mój wybór. Ogólnie o 11:20 urodziła sie mała, a ja już o 15 na nogach byłam:) oczywiście, ze był dyskomfort na początku, ale wszystko mogłam zrobić od początku koło siebie i dziecka wiec ja jestem meeega zadowolona:)
 
W czwartek mała sie urodziła, a w sobotę wyszłyśmy.
Z rana nie miałam problemu bo opatrunek tylko jeden dzień sie nosi, a pózniej juz normalnie odkryta jest. Jak ściągnęłam szwy po 7 dniach to już dobrze było. Ogólnie ta rana to jest taki cieniutki sznureczek, ze mąż sie musiał przyglądać żeby zobaczyć:)
 
Skłaniam się mimo wszystko tym razem w stronę Wojewódzkiego, bo moja lekarka prowadzącą tam dyżuruje

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajnie :) to napisz nam.
Ja sie dość późno dowiedziałam, na prenatalnych lekarz mówił, ze moze dziewczynka, a pózniej mój lekarz widział chłopca :) koło 20 tygodnia sie dowiedziałam dopiero.
 
reklama
Do góry