reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
Hej [emoji4] ja też z Bielska, urodzić gdzieś muszę, ale na razie żaden szpital do mnie nie przemawia, chodzi mi głównie o to, że chciałabym urodzić mając trochę prywatności, a nie na zbiorowej porodówce, bo przy pierwszym porodzie najbardziej mnie wkurzała kobieta wrzeszcząca obok. Marzy mi się taki dom narodzin, ale to chyba nie w tym życiu [emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
ja na wyspiańskim miałam pełną widownie :p tym razem wybiore wojewódzki bo poprawiły się tam warunki no i moja gin tam pracuje
 
ja na wyspiańskim miałam pełną widownie [emoji14] tym razem wybiore wojewódzki bo poprawiły się tam warunki no i moja gin tam pracuje
Wtedy miałam 20 lat i chciałam tylko urodzić [emoji23] ale teraz tak myślę że takie jednoosobowe sale porodowe powinny być standardem żeby każdy mógł urodzić w godnych warunkach. Zapytam z ciekawości mojej ginki jak teraz wygląda trakt porodowy w Wojewódzkim

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sale są oddzielone, tylko są drzwi z jednej do drugiej które są otwarte wiec wszystko słychać ale nic nie widać, jest na pewno większa prywatności niż na wyspianskim.
 
Sale są oddzielone, tylko są drzwi z jednej do drugiej które są otwarte wiec wszystko słychać ale nic nie widać, jest na pewno większa prywatności niż na wyspianskim.
Dzieki za informację [emoji9] Na Wyspiańskiego miałam tyle szczęścia że na tej podwójnej byłam sama, ale faktycznie Wojewódzki jest ostatnimi czasy oblegany, ja w lutym pojechałam z obfitym krwawieniem przy rozpoczętym poronieniu i mnie odesłali bo nie było miejsc...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj właśnie rozmawiałam na ten temat z moją położną i mówi że w zeszłym roku było już bardzo duże obłożenie a w tym roku przez prawie cały czas jest pełno i kładą pacjentki tez na patologii ciąży...
 
Wczoraj właśnie rozmawiałam na ten temat z moją położną i mówi że w zeszłym roku było już bardzo duże obłożenie a w tym roku przez prawie cały czas jest pełno i kładą pacjentki tez na patologii ciąży...
Co nie powinno mieć miejsca[emoji20] tu akurat ukłon w stronę Wyspiańskiego, że są oddzielne piętra. Średnia przyjemność tracić dziecko a za ścianą słyszeć noworodki.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chodziłyście, albo chodzicie na jakieś zajęcia dla kobiet w ciąży w naszym mieście? Możecie coś polecić?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry