reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pusty pęcherzyk przy becie ponad 25 000

Maluta

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2019
Postów
64
Witam, 14/09 miałam badanie USG gdzie pojawił się pusty pęcherzyk ciążowy i po zmierzeniu miał 1,97cm- wiek 6t3d. Ginekolog dała mi skierowanie na badania progesteronu i bety hcg, które zrobiłam następnego dnia. Beta wyszła dosyć duża, bo ponad 25 000 a progesteron 10,4. Jutro mam kolejne badanie krwi dla porównania bety... a w środę kolejne usg... Czy któraś z was miała podobnie i czy historia miała dobre zakończenie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, 14/09 miałam badanie usg gdzie pojawił się pusty pęcherzyk ciążowy i po zmierzeniu miał 1,97cm, a wiek ciąży to 6t3d. Ginekolog dała mi skierowanie na badania progesteronu i bety hcg, które zrobiłam następnego dnia. Beta wyszła dosyć duża, bo ponad 25 000 a progesteron 10,4. Jutro mam kolejne badanie krwi dla porównania bety... a w środę kolejne usg... Czy któraś z was miała podobnie i czy historia miała dobre zakończenie?
Miałam pusty pęcherzyk w pierwszej ciąży, miałam usg powtarzane w 8 i w 10 tygodniu. Po tym ostatnim poszłam dla pewności prywatnie i niestety u mnie nic się nie pojawiło i miałam skierowanie do szpitala. Ale to wcale nie znaczy ze u ciebie tez tak będzie. Może się okazać ze ciaza jest po prostu na zbyt wczesnym etapie i za tydzień, dwa czy trzy pojawi się zarodek i bicie serduszka czego oczywiście ci życzę
 
U mnie było podobnie. Beta wysoka a pęcherzyk według lekarza za mały i pusty. Po tygodniu skonsultowałam to z innym lekarzem i okazało się, że jest widoczny zarodek, a po kolejnym tygodniu serduszko :) aktualnie 35tc :)
Witam, 14/09 miałam badanie USG gdzie pojawił się pusty pęcherzyk ciążowy i po zmierzeniu miał 1,97cm- wiek 6t3d. Ginekolog dała mi skierowanie na badania progesteronu i bety hcg, które zrobiłam następnego dnia. Beta wyszła dosyć duża, bo ponad 25 000 a progesteron 10,4. Jutro mam kolejne badanie krwi dla porównania bety... a w środę kolejne usg... Czy któraś z was miała podobnie i czy historia miała dobre zakończenie?
 
U mnie było podobnie. Beta wysoka a pęcherzyk według lekarza za mały i pusty. Po tygodniu skonsultowałam to z innym lekarzem i okazało się, że jest widoczny zarodek, a po kolejnym tygodniu serduszko :) aktualnie 35tc :)
Ja mam dość duży pęcherzyk...z OM to już 8 tydzień, z USG 7 tydzień. Szukam tutaj jakiejś nadziei ale sama już nie wiem co mam myśleć😞😞😞
 
U mnie w 6+2 lekarz widział pusty pęcherzyk, coś około 2 cm. Następnego dnia zrobiłam betę-ponad 26 tysięcy. Kolejnego dnia udałam się do innego ginekologa a tam piękny zarodek z bijącym serduszkiem. Lekarz się dziwił jak tamten dwa dni wcześniej nic nie widział 🤷‍♀️
Obecnie 24 tydzień ciąży :)
 
Niestety nikt tutaj nie stwierdzi jak sytuacja rozwinie się u Ciebie, ale czasami potrzeba troszkę więcej czasu albo lepszego sprzętu u innego lekarza, żeby zobaczyć czy faktycznie jest ok czy nie. Trzeba być dobrej myśli :)
Ja mam dość duży pęcherzyk...z OM to już 8 tydzień, z USG 7 tydzień. Szukam tutaj jakiejś nadziei ale sama już nie wiem co mam myśleć[emoji20][emoji20][emoji20]
 
Witam, 14/09 miałam badanie USG gdzie pojawił się pusty pęcherzyk ciążowy i po zmierzeniu miał 1,97cm- wiek 6t3d. Ginekolog dała mi skierowanie na badania progesteronu i bety hcg, które zrobiłam następnego dnia. Beta wyszła dosyć duża, bo ponad 25 000 a progesteron 10,4. Jutro mam kolejne badanie krwi dla porównania bety... a w środę kolejne usg... Czy któraś z was miała podobnie i czy historia miała dobre zakończenie?

Cześć! Czy ciałko żółte również nie było widoczne? Zarodek przy takiej becie oraz rozmiarze pęcherzyka powinien być już widoczny, polecałabym Ci wybrać się do lekarza z najlepszym sprzętem USG jakiego znajdziesz w swojej okolicy, bo historie o tym, jak różne rzeczy oni widzą (lub nie widzą) zdarzają się naprawdę często :)
 
Cześć! Czy ciałko żółte również nie było widoczne? Zarodek przy takiej becie oraz rozmiarze pęcherzyka powinien być już widoczny, polecałabym Ci wybrać się do lekarza z najlepszym sprzętem USG jakiego znajdziesz w swojej okolicy, bo historie o tym, jak różne rzeczy oni widzą (lub nie widzą) zdarzają się naprawdę często :)
W zeszłym tygodniu nie było widać niczego, jutro będą wyniki drugiej bety a w środę kolejne USG...
 

Załączniki

  • received_832759157385368~2.jpeg
    received_832759157385368~2.jpeg
    22,8 KB · Wyświetleń: 208
reklama
Do góry